x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

"Auto Trophy 2015": nagrody dla Audi w aż pięciu kategoriach

28.11.2015, 17:45 przez Paulina

Audi odniosło ogromny sukces w plebiscycie „Auto Trophy 2015” rozpisanym przez niemieckie czasopismo AUTO ZEITUNG. Wygrało w aż pięciu kategoriach. Cztery pożądane w branży motoryzacyjnej trofea trafiły do modeli Audi A1, Audi A3,Audi Q7 i Audi R8, a piąte przypadło koncernowi z Ingolstadt w kategorii „najlepsza na świecie stylistyka”.

„Wygraliśmy dzięki czterem z wielu oferowanych przez nas modeli. Nasza oferta została nagrodzona przekrojowo - od kompaktowego Audi A1, przez A3 i SUV-a klasy wyższej - Audi Q7, aż po supersportowe Audi R8. Bardzo nas cieszy wybór czytelników, potwierdzający, że w każdym z segmentów jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne i wyróżniające się stylistycznie auta. Takie uroczystości jak dzisiejsza, wzmacniają naszą wiarę w dalszy sukces ofensywy modelowej Audi” - powiedział podczas wręczania nagród w Cruise Center Hamburg Altona Rupert Stadler, prezes zarządu Audi AG. Stadler odbierał nagrodę dla Q7. Dietmarowi Voggenreiterowi, szefowi marketingu i sprzedaży Audi przekazano nagrodę dla modelu A3. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu ds. produkcji, przyjął wyróżnienie dla Audi A1, Heinz Hollerweger, dyrektor zarządzający quattro GmbH, dla Audi R8, a Marc Lichte, szef stylistyki czterech pierścieni, nagrodę specjalną za „najlepszą na świecie stylistykę”. 

Czytelniczki i czytelnicy zarówno magazynowego, jak i internetowego wydania czasopisma AUTO ZEITUNG, już po raz 28. wybierali swoje ulubione samochody. W tym roku plebiscyt był globalny. Włączyło się do niego 26 magazynów motoryzacyjnych i portali internetowych z całego świata, skupionych w Bauer Media Group. Hasłem przewodnim konkursu było: „Auto Trophy goes global”. Audi z sukcesem obroniło swą zwycięską pozycję z roku 2014, po raz kolejny wyprzedzając konkurencję. 

Podobne artykuły

Premiery
Nowe Audi A4 i A4 Avant
brak komentarzy
Aktualności
Autonomiczne Audi RS7 bije rekord na hiszpańskim torze wyścigowym
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.