x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi na wystawie wzornictwa Design Miami: w Elektryczną Przyszłość

04.12.2015, 21:34 przez Paulina

Na tegorocznej wystawie wzornictwa Design Miami, eksponując model e-tron quattro concept, Audi spogląda w przyszłość mobilności elektrycznej. O zaprojektowanie scenografii do prezentacji sportowego SUV-a, koncern z Ingolstadt zwrócił się do sztokholmskiego studia stylistycznego „Humans since 1982”. Cztery pierścienie są partnerem wystawy Design Miami od roku 2006.

Dietmar Voggenreiter, szef marketingu i sprzedaży Audi podkreśla: „Inspiruje nas wymiana kreatywnych idei z artystami i stylistami. Ich wizje często przekraczają granice, a taki sposób myślenie przyświeca również nam, np. w procesie projektowania i tworzenia takich aut jak Audi e-tron quattro concept.”

Ekspozycja Audi na Design Miami skupia się w tym roku na elektryfikacji, aerodynamice i na odnawialnych źródłach energii. Styliści Per Emanuelsson i Bastian Bischoff ze studia „Humans since 1982”, stworzyli projekt prezentacji uwzgledniającej te właśnie elementy. Prezentacja nazwana „Spotlights” podkreśla poszczególne zalety studyjnego pojazdu Audi e-tron quattro concept i przekłada je na artystyczną instalację wideo. Praca wykonana przez „Humans since 1982” stawia ich w jednym rzędzie z innymi znanymi architektami i stylistami, którzy w minionych latach pracowali dla Audi. Należą do nich między innymi Moritz Waldemeyer, Konstantin Grcic, Reed Kram i Clemens Weißhaar. 

Rozpoczęta wczoraj w Miami Beach wystawa Design Miami, zakończy się 6 grudnia. To międzynarodowe forum uważane jest za jedno z najważniejszych na świecie miejsc spotkań sztuki i stylistyki. W gronie gości znaleźć można kolekcjonerów, właścicieli galerii i artystów. 

Podobne artykuły

Aktualności
Messi i Audi e-tron Mistrzowie razem
brak komentarzy
Aktualności
Kolejny tryumf Audi e-tron quattro w Le Mans
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.