x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Odbijamy! 114 motocykli BMW R 1200 GS żegluje do Tajlandii

17.12.2015, 18:43 przez Paulina

Po raz piąty, BMW Motorrad International GS Trophy zaprosiło najlepszych motocyklistów GS na świecie do wzięcia udziału w wydarzeniu, które będzie miało miejsce między 28 lutego a 5 marca 2016r. i będzie obejmować kilka odcinków dziennych i liczne odcinki specjalne. W ekscytujących krajowych kwalifikacjach wyłoniono dziewiętnaście międzynarodowych drużyn, włącznie z jedną drużyną składającą się wyłącznie z kobiet. Wszyscy zawodnicy stawią czoła wielkiemu wyzwaniu, jakie stoi przed uczestnikami i maszynami. Przez siedem dni, będą współzawodniczyć między sobą przemierzając na dwóch kołach ekscytujący krajobraz prowincji Chiang Mai na północy Tajlandii, gdzie odbędą się tegoroczne zawody międzynarodowego pucharu GS.

Aby zapewnić uczestnikom odpowiednie pojazdy, 114 motocykli BMW R 1200 GS ma być przetransportowanych drogą morską do Tajlandii, włącznie z 14 motocyklami BMW 1200 GS Adventure dla pilotów. Opuściły one właśnie siedzibę BMW Motorrad w Monachium, a ich podróż z Hamburga do portu Laem Chabang ma zająć 40 dni.

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad – aby dobre stało się jeszcze lepsze.

Aby poradzić sobie z ekstremalnymi warunkami, na jakie będą wystawieni podczas zawodów GS, niektóre części motocykli R 1200 GS – które już w podstawowej konfiguracji są świetnie wyposażone – zostały zmodyfikowane. Wybrane oryginalne akcesoria BMW Motorrad sprawiają, że motocykle są jeszcze bardziej odporne na obciążenia i przeciwności typowe dla rajdu GS Trophy, które dalece przekraczają normę. Przykładem jest aluminiowa osłona silnika enduro i stalowe gmole. Śruba zabezpieczająca szyjkę wlewu oleju i mocna osłona przedniego reflektora także należą do oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad.

Jeżeli chodzi o ergonomię i komfort, regulowana dźwignia hamulca nożnego i szersze podnóżki enduro poprawiają warunki jazdy w pozycji stojącej. Pakiet modyfikacji dopełniają terenowe opony Metzeler Karoo 2.

Wszystko to zapewni, że International GS Trophy 2016 - niepowtarzalna mieszanka przygody, egzotycznych kultur, nowych przyjaźni, dżungli, piasku i pyłu - pozostaje rajdem terenowym niemającym sobie równych.

Podobne artykuły

Aktualności
Nowy salon BMW Kraków – światowy format i światowy styl
brak komentarzy
Porady
Najciekawsze motocykle 125 cm3 na prawo jazdy kat.B [Galeria]
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.