x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi po raz kolejny najbardziej utytułowaną marką

22.12.2015, 20:10 przez Paulina

Już po raz trzeci z rzędu, Audi zdobywa największą ilość nagród w plebiscycie „Connected Car Award” zorganizowanym przez niemieckie czasopisma Auto Bild i Computer Bild. Cztery pierścienie zostały wyróżnione łącznie pięcioma z dziewięciu nagród. To o jeden tytuł więcej niż w plebiscytach z lat 2013 i 2014. Studyjny samochód Audi e-tron quattro concept zdobył pierwsze miejsce w kategorii „New Mobility”. Najwyższe miejsca na podium przypadły Audi także w kategoriach nawigacja, integracja z internetem, multimedia/rozrywka oraz telefonizacja.

Integracja z serwisami Google przyniosła Audi zwycięstwo w kategorii „nawigacja”. W kategorii „integracji z internetem” wyróżniony został hotspot LTE Wi-Fi, umożliwiający szybkie przesyłanie danych do maksymalnie ośmiu urządzeń funkcjonujących w aucie. Na miejscu pierwszym w klasie „telefonizacja”, znalazł się phone box Audi umożliwiający podłączenie telefonu komórkowego i jego bezprzewodowe ładowanie. Zwycięstwo w kategorii „multimedia/rozrywka” odniosło brzmienia 3D systemu Bang & Olufsen Sound System. Uwieńczeniem jest nagroda dla modelu Audi e-tron quattro concept w kategorii „New Mobility”, za przyszłościowy projekt elektrycznego napędu. 

„Dodatkowa wygrana kategoria, po poczwórnym zwycięstwie w roku 2014, napawa nas jeszcze większą dumą. Wyróżnienia te przeznaczone są dla całej załogi Audi. Nagradzają dotychczasowe dokonania, a jednocześnie motywują na przyszłość. Na kolejne lata zaplanowaliśmy wiele działań, będących kolejnymi milowymi kamieniami na drodze wdrożeń rozwiązań mobilnych i sieciowych oraz zapewnienia coraz większego bezpieczeństwa ruchu” - mówi Ricky Hudi, kierownik działu rozwoju elektryczności i elektroniki. 

Magazyny Auto Bild i Computer Bild już po raz trzeci przyznały nagrody Connected Car Award. Eksperci obydwu magazynów dokonali wstępnego wyboru w dziewięciu kategoriach, w których później czytelnicy wskazali swoich faworytów. Wręczenie nagród Connected Car Award odbędzie się w styczniu 2016, podczas targów Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. 

Podobne artykuły

Aktualności
Audi AG, BMW Group i Daimler AG z sukcesem sfinalizowały kupno HERE
brak komentarzy
Aktualności
Audi na wystawie wzornictwa Design Miami: w Elektryczną Przyszłość
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.