x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

6 Pajero służy w małopolskiej policji

28.01.2016, 20:41 przez Paulina

Policja w Krakowie chcąc wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa wśród mieszkańców oraz turystów odwiedzających teren województwa małopolskiego zdecydowała się na zakup sześciu samochodów Mitsubishi Pajero. Sprzęt wykorzystywany będzie w celu podniesienia jakości i efektywności działań. 

Nowy sprzęt ma służyć policjantom w poprawie mobilności podczas przeprowadzania patroli na  terenach Parków Narodowych i Krajobrazowych, Rezerwatów Przyrody oraz obszarów  NATURA 2000, a również w trudno dostępnych, górzystych terenach, gdzie nie poradziłby sobie samochód osobowy. Ponadto terenowe Mitsubishi pomoże policjantom w przeciwdziałaniu przestępstwom i wykroczeniom, takim jak dewastowanie terenów leśnych, kradzież drewna czy niszczenie tablic informacyjnych. Auta będą wykorzystywane podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych oraz w sytuacjach kryzysowych, np. podczas klęsk żywiołowych takich, jak powodzie. 

Samochody Mitsubishi Pajero trafią do Komisariatu Wodnego KWP w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Podobne artykuły

Premiery
Mitsubishi Space Star - Odświeżona stylizacja i osiągi
brak komentarzy
Aktualności
74 Mitsubishi Pajero dla Polskiej Straży Granicznej
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.