x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Potrójne zwycięstwo dla Audi w "Best Cars 2016"

28.01.2016, 20:49 przez Paulina

Czytelnicy niemieckiego czasopisma „Auto Motor und Sport“ w plebiscycie „Best Cars 2016“ trzykrotnie przyznali Audi pierwsze miejsce. Audi A1 to najlepszy mały samochód, Audi A4 zwyciężył w kategorii „klasa średnia“, a Audi Q7 zatryumfował w klasie „dużych SUV-ów“.

Rupert Stadler, prezes Zarządu Audi AG: „Bardzo cieszymy się z potrójnego zwycięstwa w konkursie ‚Best Cars‘. To prestiżowe wyróżnienie jest wyraźnym sygnałem świadczącym o sile naszego doskonałego portfolio produktów, a jednocześnie doda ono wiatru w skrzydła naszej drużynie w roku 2016.“ Dr Stefan Knirsch, członek Zarządu Audi AG ds. rozwoju technicznego uzupełnia: „W nowym Audi A4 i nowym Audi Q7 wprowadziliśmy do produkcji seryjnej szeroką gamę najnowocześniejszych systemów wsparcia kierowcy. Także w tym roku kontynuujemy wprowadzanie nowych modeli stosując przy tym innowacyjne rozwiązania techniczne.“ 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się dzisiaj w Stuttgarcie. Nagrodę za model A1 odebrał szef sprzedaży Dietmar Voggenreiter: „Audi A1 udowadnia, że samochodów klasy premium o formacie aut miejskich może odnieść prawdziwy sukces. Dzięki swemu sportowemu charakterowi i najlepszej jakości spod znaku Audi jest to ważny ambasador naszej marki.” 

W tym roku plebiscyt czytelniczy „Best Cars“ świętuje swój 40. jubileusz. Podczas tegorocznej edycji do konkursu „Best Cars“ w 11 kategoriach stanęło 364 modeli. W każdej kategorii czytelnicy wybierają zwycięzcę w klasyfikacji łącznej i w klasyfikacji samochodów importowanych. W głosowaniu wzięło łącznie udział 115 239 czytelników magazynu. 

Podobne artykuły

Premiery
Nowe Audi A4 i A4 Avant
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Audi Q7 – pierwsze spotkanie
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.