Citroen E-MEHARI stylizowany przez firmę Courrèges

04.03.2016, 11:48 przez Dawid

Na Salonie Samochodowym w Genewie 2016 Citroën przedstawił model koncepcyjny E-MEHARI stylizowany przez firmę Courrèges. Jest on owocem współpracy dwóch francuskich marek, które zawsze wyróżniały się kreatywnością i innowacyjnością. 

W stylizacji tego czteromiejscowego kabrioletu o napędzie elektrycznym położono nacisk na funkcjonalność i przestrzeń, które wyeksponowano poprzez zestawienie bieli, symbolizującej światło, z kolorowymi akcentami. E-MEHARI, esencja pozytywnej energii i optymizmu, będzie od 1 marca ozdobą ekspozycji Citroëna na Salonie Samochodowym w Genewie.
W prawie 50 lat po wprowadzeniu modelu Méhari w 1968 r. dwie wizjonerskie, francuskie marki spotykają się, by przedstawić wspólny projekt: model koncepcyjny Citroën E-MEHARI by Courrèges. Bazuje on na zaprezentowanym w grudniu 2015 r. Citroënie E-MEHARI, który stanowi nawiązanie do dawnego, kultowego modelu tej marki, a zarazem zdecydowanie zwraca się ku przyszłości. Ten przyjazny dla środowiska, czteromiejscowy kabriolet o napędzie całkowicie elektrycznym, utrzymany w nowoczesnym i pogodnym stylu, doskonale oddaje wyznawane przez Citroëna wartości: kreatywność, wolność i optymizm.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.