NOWY MEGANE GRANDCOUPE

24.10.2016, 11:52 przez Dawid

Rodzina MÉGANE powiększa się o czterodrzwiową wersję – Nowego MÉGANE GrandCoupé. Marka Renault uzupełnia w ten sposób swoją ofertę modeli w segmencie C i umacnia swoją pozycję na tych rynkach*, na których kompaktowe, trójbryłowe sedany pozostają ulubionym segmentem kierowców poszukujących komfortowego i przestronnego auta, które ma jednocześnie świadczyć o ich statusie społecznym.

Nowy MÉGANE GrandCoupé, produkowany w zakładzie w Bursie, zostanie wprowadzony na rynki niemal trzydziestu krajów na jesieni br., w zależności od rynku. W Polsce samochód pojawi się w salonach w grudniu br. Nowy MÉGANE GrandCoupé ma za zadanie umocnienie marki Renault i wzbogacenie jej oferty produktowej.

Zbudowany na modułowej platformie CMF-C/D Nowy MÉGANE GrandCoupé został zaprojektowany równolegle z Nowym MÉGANE, wprowadzonym na rynek na początku 2016 roku. Dzięki temu oferuje identyczne właściwości jezdne (zawieszenie, układ jezdny, gama silników), komfort i zaawansowane technologie co wersja pięciodrzwiowa. 
A dodatkowo model ten posiada rekordowo przestronne wnętrze jak na ten segment, zapewniające dużą ilość miejsca wszystkim pasażerom oraz bagażnik o pojemności wynoszącej aż 550 dm3 według normy VDA.

Elegancki, pełen harmonii design i oferta wyposażenia przejętego z aut z wyższego segmentu dobitnie świadczą o wysokiej klasie Nowego MÉGANE GrandCoupé, który wyznacza nowy standard w segmencie kompaktowych, trójbryłowych sedanów.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.