Nowy salon i serwis Mitsubishi w Rdomiu

09.11.2016, 11:10 przez Dawid

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors powiększyła się ostatnio o nowy obiekt z przestronnym salonem i serwisem, otwarty w Radomiu przez znaną na radomskim rynku firmę Dixi-Car S.A. Nowoczesną stację zlokalizowano przy ulicy Czarnieckiego 108.

Firma Dixi-Car działa na radomskim rynku motoryzacyjnym już od 13 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors mieści przestronny salon i serwis mechaniczny z 4 stanowiskami. Klienci firmy Dixi-Car mają do dyspozycji parking na 7 samochodów.

Nową placówkę, usytuowaną przy ulicy Czarnieckiego 108, zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań ekologicznych. 

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Dixi-Car przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej kadrę doradców i mechaników. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors – salon oraz serwis i części – zaprasza klientów od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.