Mazda zaprezentuje trzy modele w Genewie

02.02.2017, 11:42 przez Dawid

87. Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Genewie będzie miejscem europejskiego debiutu zupełnie nowej Mazdy CX‑5 oraz Mazdy CX‑3 i Mazdy2 w zmodernizowanych wersjach na rok modelowy 2017.

 Sześć lat po zaprezentowaniu w Genewie koncepcyjnej Mazdy MINAGI, zapowiadającej Mazdę CX‑5 oraz całą serię fascynujących i cieszących się uznaniem nowych modeli, przyszedł czas na nową generację najpopularniejszego kompaktowego SUV-a Mazdy w Europie. Nowa generacja CX‑5, dłuższa i niższa od dotychczasowego modelu, przyciąga wzrok nowym ekskluzywnym kolorem nadwozia — czerwienią Soul Red Crystal, wyróżniającą się niezwykłą głębią i intensywnością.

W samochodzie zaprojektowanym zgodnie z filozofią Mazdy, w której poczucie jedności kierowcy z autem jest najważniejsze, czynnik Jinba-Ittai wznosi się na kolejny poziom. Przykładem tego stylu jest solidna i dopracowana kabina, emanująca przyjazną siłą minimalistycznego wzornictwa. Poprawę komfortu uzyskano między innymi poprzez zastosowanie specjalnej konstrukcji foteli zapobiegającej zmęczeniu oraz ograniczenie hałasu i wibracji w kabinie dzięki dodatkowej izolacji i skorygowanym nastawom zawieszenia. Z kolei system G-Vectoring Control (GVC) nie tylko podnosi komfort jazdy, ale także poprawia właściwości jezdne i bezpieczeństwo. Kierowca ma też do dyspozycji ulepszone wyświetlacze, w tym wyświetlacz Head-up na szybie czołowej* — jeden z pierwszych w tej klasie pojazdów.

 Takie wyposażenie odzwierciedla entuzjazm Mazdy dla jazdy samochodem oraz głęboką więź marki ze swoimi produktami, czego wyrazem jest nowa kampania promocyjna Drive Together. Podejście to da się zauważyć także w przypadku najnowszych wersji Mazd z segmentu B. Mazda CX‑3 i Mazda 2 z roku modelowego 2017 są standardowo wyposażone w system GVC oraz udoskonaloną technologię aktywnego bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE, obejmującą system adaptacyjnych świateł diodowych (ALH)*. Atrakcyjność każdego z tych modeli podnosi skoncentrowane na potrzebach kierowcy wnętrze, z przeprojektowaną kierownicą i udoskonalonymi wyświetlaczami (w tym kolorowym wyświetlaczem Head-up), charakteryzujące się lepszym wyciszeniem i zapewniające wyższy komfort jazdy. Mazda CX‑3 i Mazda2 z roku modelowego 2017 będą oferowane w Europie od wiosny, a nowa CX‑5 pojawi się na początku lata.

 Konferencja prasowa Mazdy odbędzie się 7 marca (pierwszy z dwóch dni prasowych) na stoisku nr 5150 w hali 5 centrum targowego Palexpo. Salon Motoryzacyjny Genewa 2017 będzie otwarty dla publiczności w dniach 9–19 marca.

Sprawdź oferty dealerów

Mazda Logo

Mazda Matsuoka Motor
ul. 1 Maja 191
25-655 Kielce
Tel: +48 41 34 555 553

www.mazdakielce.pl

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery


Aktualności

Copyright © 2018 CR PLUS Sp. z o.o.