Nowy Renault Captur od 56 900 zł

11.05.2017, 10:27 przez Dawid

Nowy Captur pojawi się w sprzedaży w salonach Renault w czerwcu br. Samochód w nowej odsłonie zaprezentuje się w nowych kolorach nadwozia z panoramicznym szklanym dachem, w pięciu poziomach wyposażenia. Nowy Captur będzie dostępny od 56 900 zł w wersji LIFE.

Captur wraz z Koleosem i Kadjarem tworzy kompletną gamę crossoverów w ofercie Renault. Captur z wynikiem 215 670 sprzedanych egzemplarzy był najlepiej sprzedającym się crossoverem w Europie w 2016 roku. W nowej odsłonie samochód jest niezwykle praktyczny, jeszcze bardziej atrakcyjny z wyglądu oraz wyposażony w zaawansowane systemy wspomagające prowadzenie. Po raz pierwszy Captur jest oferowany w ekskluzywnej wersji Initiale Paris.

Samochód oferuje bardziej wyrazisty design i zapewnia jeszcze większe możliwości personalizacji. Nowy Captur zachowuje podstawowe cechy, które zapewniły mu dotychczasowy sukces, takie jak np. dwukolorowe nadwozie. Możliwość personalizacji jest jeszcze większa, m.in. dzięki trzem nowym kolorom nadwozia - Orange Atacama, Niebieski Ocean i Fioletowy Amethyste (w wersji INITIALE PARIS) - oraz nowemu kolorowi dachu – Szary Platynowy. Teraz to ponad 30 możliwych kombinacji pozwalających wykreować własny model Captura. Captur oferuje też 6 pakietów personalizacji wnętrza o zróżnicowanej kolorystyce.
Światła
Podobnie jak inne nowe modele marki, również Nowy Captur jest wyposażony – zależnie od wersji – w przednie światła Full LED „Pure Vision”. 

Jeszcze bardziej crossoverowy
Captur zmienił się, jeszcze bardziej nawiązuje designem do swojego starszego brata – Kadjara. Grill przedni został zmieniony podobnie do pozostałych crossoverów marki Renault, m.in. poprzez chromowaną listwę ozdobną. Przedni i tylny zderzak wyposażono w nowe osłony podwozia, podkreślające terenowy charakter Captura.W ofercie dostępne są również wzory obręczy kół 16 i 17-calowe. 

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.