Nowy Fiat 500L.

24.05.2017, 09:56 przez Dawid

Po pięciu latach niekwestionowanego przewodzenia w swoim segmencie na rynek wjeżdża nowy model Fiat 500L. W oparciu o funkcje, które ugruntowały dominację serii 500 w Europie, i przy ciągłym podnoszeniu poprzeczki, ten najprzestronniejszy z modeli rodziny 500 wyposażono w jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne i zapewniono stałą łączność z Twoim smartfonem. Samochód może się także poszczycić rozpoznawalnym charakterem i indywidualnością. Te cechy nadają i potęgują wyraz trzech odrębnych wersji samochodu: Urban, Cross i Wagon.

Stylistyka modelu 500 jest jeszcze bardziej zauważalna w unowocześnionej wersji, w której 40% stanowią nowe podzespoły. Projektanci podkreślili charakterystyczny rys rodziny modelu, uwypuklając jego zasadnicze cechy stylistyczne i nadając mu wyjątkowy wygląd. Model 500L z powodzeniem łączy w sobie najlepszą w tej klasie wszechstronność z cechami i funkcjami, które prawdziwie wyróżniają serię 500. Samo to wystarczy, by powstał model unikatowy. Zachowano przy tym jednak typowy styl serii 500: 500L prócz wszystkich cech stylistycznych i wyjątkowości serii 500 może się pochwalić przestronnością oraz funkcjonalnością minivana. Ulice miast na całym świecie to naturalne środowisko dla kultowego Fiata. Model 500L skupia w sobie legendarny kompaktowy styl oraz wygląd crossovera w nowej wersji Cross. Dzięki selektorowi trybu jazdy można wybrać trzy różne tryby reakcji w zależności od stylu jazdy i warunków na drodze: Normal, Traction+ i Gravity Control. Każdy, kto zdecyduje się na jazdę nowym modelem 500L, czy to na ulicach, czy w terenie, ma tę samą, niezwykle aktualną potrzebę: stałej łączności, by podzielić się wrażeniami z podróży, utrzymać kontakt ze światem, posłuchać ulubionej muzyki oraz bieżących wiadomości o sytuacji na drogach i pogodzie. W modelu 500L możliwe jest nawet więcej bez zdejmowania rąk z kierownicy i odrywania wzroku od jezdni dzięki systemowi UconnectTM HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, integracji z funkcją Apple Car Play i zgodności z systemem Android AutoTM.
Wersja Cross nadaje zupełnie nowy wymiar modelowi 500L.Oprócz selektora trybów jazdy charakter samochodu przeznaczonego dla miłośników przygód, odnajdziemy w specjalnym wyposażeniu, wyższym o 25 mm prześwicie oraz detalach stylistycznych zapewniających prawdziwie crossoverovy wygląd: nowym kształcie zderzaków, nowych osłonach bocznych oraz nowych przednich i tylnych płytach osłonowych. Wersji Cross towarzyszą prawdziwie miejskie wersje, Urban i Wagon, w której wszechstronność sięgnęła zenitu dzięki siedmiu siedzeniom pozwalającym na dowolną zmianę przestrzeni bagażowej.
Nie są to po prostu trzy wersje. Każda z nich ma odrębny charakter, stworzony, by uprzyjemnić jazdę kierowcom o odmiennych upodobaniach i różnych potrzebach. Każdą z wersji wyposażono w niezrównane funkcje bezpieczeństwa, np. Autonomous City Brake, automatyczny system hamowania podczas jazdy po mieście przy szybkości poniżej 30 km/h, oraz największy bagażnik w tej klasie. Konfigurowanie wewnętrznego wyposażenia jest także wyjątkowo elastyczne. Klienci mogą stworzyć do 1500 wariantów. Specjalne pakiety, opracowywane na miejscu, również zapewniają każdemu Klientowi możliwość podkreślenia stylu i zwiększenia łączności, podniesienia wygody oraz bezpieczeństwa jego własnego 500L. Model 500L obejmuje samochody wyposażone w silniki zasilane benzyną, gazem LPG, metanem lub olejem napędowym, o mocy do 120 KM oraz w pięcio- lub sześciobiegowe przekładnie manualne, bądź automatyczną Dualogic.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery


Aktualności

Copyright © 2018 CR PLUS Sp. z o.o.