NOWE RENAULT KOLEOS

12.06.2017, 15:16 przez Dawid

Atletyczny design i wyrafinowany komfort luksusowego SUV-a na Europę Nowy Koleos, którego światowa premiera odbyła się podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Pekinie w 2016 roku, sprzedawany już w Australii, krajach Zatoki Perskiej, niektórych krajach Ameryki Południowej oraz w Azji, zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie w czerwcu 2017 roku. W Polsce samochód pojawi się w sprzedaży we wrześniu br.

Ten prawdziwy SUV z segmentu D jest połączeniem solidnego, masywnego stylu z elegancją, wyrafinowaniem i komfortem właściwymi dla dużego sedana. To także:
- uznana technologia napędu na cztery koła
- możliwość jazdy po wszystkich nawierzchniach dzięki dużemu prześwitowi
- wyrafinowane wnętrze, zapewniające komfort na najwyższym poziomie w tym segmencie
- długość 4,67 m i rozstaw osi 2,71 m, co stanowi rekord przestronności w tej klasie
- dostępność do usług online dzięki tabletowi R-LINK 2.
Nowe Renault Koleos, obok modeli Talisman, Talisman Grandtour i Espace, jest przedstawicielem samochodów wyższej klasy Renault, a jednocześnie uzupełnia gamę crossoverów złożoną z modeli Captur i Kadjar, jako jej najbardziej luksusowy przedstawiciel. Jest to również kolejny model z gamy Renault, po modelach Espace, Talisman i Captur, oferujący wersję INITIALE PARIS, która jest synonimem szczytowych osiągnięć know-how Grupy Renault pod względem elegancji, komfortu i wyposażenia. 
Nowy Koleos korzysta ze sprawdzonych rozwiązań mechanicznych i technologicznych. Oferta jednostek napędowych – dwóch silników wysokoprężnych, dostępnych zarówno ze skrzynią biegów mechaniczną, jak i automatyczną X-Tronic, została stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań rynków europejskich.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery


Aktualności

Copyright © 2018 CR PLUS Sp. z o.o.