x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Citan - polska premiera

27.10.2012, 11:37 przez Bogusław Korzeniowski

Prezentacje nowych samochodów mają za zadanie zainteresować oglądające je osoby i sprawić, aby pojazd utkwił w podświadomości ludzi. Jak tego dokonać? Oczywiście przez odpowiednie pokazanie pojazdu.

Widzieliśmy już w hangarze lotniczym samochód wymalowanym w kolorze, jak stojący obok samolot (Polska premiera Mazdy CX 5), była prezentacja samochodu na lotniskowcu (światowa premiera Grande Punto) czy w podziemnych hangarach lotniczych w Szwecji ( Saab 93 Sportkombi). Przygotowana 25-go października polska premiera Mercedesa Citan wniosła kolejną innowację w tej walce o dotarcie do podświadomości.

Zaczęło się całkiem niewinnie w halach targowych przy ulicy Marsa w Warszawie, gdzie zgromadzili się dilerzy Mercedesa i dziennikarze. Pewnym zaskoczeniem było odsłonięcie kotary stanowiącej jedną ze ścian pomieszczenia. Oczom zaproszonych gości (ubranych w stroje wieczorowe) ukazał się wówczas obraz ogromnego spustoszenia: poprzewracane stoły, śmieci na podłodze i totalny nieład. Wtedy rozpoczął się show. Dokładnie to rozpoczął go Hubert Urbański, który (jako organizator imprezy) starał się przygotować salę dla gości i zadzwonił po odpowiednie ekipy mające uprzątnąć nieład. I tutaj Mercedes Citan pokazał swe umiejętności. Najpierw jeden z modeli przywiózł ekipę sprzątającą, kolejny mały mercedsik dowiózł osoby przygotowujące wystrój sali, następne zaś kelnerów i catering. Dzięki kilku modelom Citana - przygotowanym do różnych prac - w ciągu zaledwie kwadransa, sala została przygotowana do przyjęcia gości.

Kolejną niespodzianką była wizyta Jurka Owsiaka, który przyjechał z ekipą młodych ratowników. Jak powiedział: „długoletnia współpraca z Mercedesem zaowocowała nowymi formami pracy Wielkiej Orkiestry. Obecnie rozpoczęto przygotowywanie dzieci do niesienia pomocy w razie wypadków, gdyż czym skorupka za młodu nasiąknie…” Oczywiście ekipa młodych ratowników, wraz z Jurkiem, przyjechała także Citanem.

Tak więc nowy model zaprezentowano w sposób dość oryginalny. Jak zaś powiedział jeden z dyrektorów firmy oryginalny jest także sam pojazd, a jego predyspozycje do „oryginalnych zadań” może już poznać każdy kto trafi do salonów Mercedes – Benz.

()

Wkrótce Mercedesa Citana porównamy z Renault Kangoo, na razie jednak zapraszamy na podroż przez przygotowywaną do prezentacji halę i wszędobylskiego Citana

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC YCD Ergo Hestia
brak komentarzy
Do kawy
Test: Mercedesa CITANa - sukces wskazuje... nauka
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.