x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Minimalny spadek wartości Mazdy3

06.12.2012, 15:56 przez Bogusław Korzeniowski

Mazda 3 to najpopularniejszy model marki na œwiecie. W Polsce zdobył uznanie już czterech tysięcy klientów. Co ważne,– kompakt Mazdy uzyskuje jedną z najwyższych cen odsprzedaży w segmencie, co potwierdzają analizy Eurotax Polska, wiodącej firmy szacującej wartoœść rezydualną samochodów.

Mieszanka efektownego wyglądu, japońskiej jakoœci wykonania, niskiego zużycia paliwa, atrakcyjnej ceny i bogatego wyposażenia seryjnego przekłada się na przewidywany niski całkowity koszt eksploatacji Mazdy 3.

Już same powyższe zalety usprawiedliwiałyby wysoką wartoœść rezydualną, ale Mazda 3 jest także znakomicie wyposażona pod względem bezpieczeństwa, w innowacyjne technologie takie jak np. układ monitorowania tyłu pojazdu (RVM), który wyróżniono nagrodą „Euro NCAP Advance”. Wszystko to pozwala umieœścić Mazdę 3 bardzo wysoko w rankingu wartoœści rezydualnej w segmencie samochodów kompaktowych. Według danych Eurotax, po trzech latach i 60 tys. km przebiegu Mazda 3 w wersji Exclusive ze 115-konnym silnikiem Diesla MZ-CD zachowuje 54% pierwotnej wartoœci, a w wersji z silnikiem benzynowym MZR o pojemnoœści 1,6 l i mocy 105 KM – 53%, co sytuuje ją wœród najlepszych samochodów kompaktowych w Polsce.

To znakomita wiadomośœć dla klientów flotowych szukających samochodu, który nie tylko będzie zwracał uwagę wyjątkową stylizacją, ale zapewni obniżenie kosztów operacyjnych, a na przestrzeni kilku lat zachowa większą wartoœść niż wiele konkurencyjnych modeli.

Wartośœć rezydualna ma ogromne znaczenie dla właśœcicieli samochodów ze względu na bezpośœredni wpływ, jaki wywiera na ogólny koszt eksploatacji pojazdu. Mazda 3 to idealna propozycja dla przedsiębiorców szukających nowego samochodu, który zasili ich floty. Samochodu, który zapewni bezpieczeństwo, komfort i ekonomiczną jazdę. Mazda 3, tak jak wszystkie modele w naszej ofercie, jest produkowana w Japonii, co gwarantuje najwyższą jakośœć i niezawodnośœć - podkreśœla Rafał Badowski, dyrektor sprzedaży Mazda Polska.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Mazda będzie produkować w Meksyku samochód Toyoty.
brak komentarzy
Aktualności
Ceny nowej Mazdy 6 przełamują konwencje
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.