x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Twizy Way - zmiana mobilności

10.12.2012, 12:37 przez Bogusław Korzeniowski

Twizy Way by Renault to innowacyjna, rozwojowa koncepcja współużytkowania samochodów, która jest uzupełnieniem komunikacji miejskiej. Zarejestrowane osoby mogą korzystać z floty 50 Twizy i odebrać oraz zostawić pojazd na dowolnym parkingu w strefie objętej usługą.

Salon Twizy Way by Renault został otwarty w poczekalni dworca Saint-Quentin-en-Yvelines. Założony w samym sercu aglomeracji salon umożliwia klientom uzyskanie informacji dotyczących usługi, wykupienie abonamentu oraz korzystanie z karty zarejestrowanej na miejscu lub przez Internet. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku między godz. 12.00 a 19.00.

Po czterech i pół miesiąca prób i dwóch miesiącach wdrażania, Renault zleciło przeprowadzenie badania przez pracownię HCK (House of Common Knowledge). 92% ankietowanych podzieliło się wrażeniami z korzystania z Twizy Way by Renault. Jazda Twizy zapewnia wiele korzyści w zakresie funkcjonalności: „krótkie przejazdy (na pocztę, do banku, do piekarni) są przyjemniejsze i łatwiejsze”, „główną korzyścią jest rozwiązanie kwestii parkowania lub przypadków, w których trzeba do kogoś dojechać i tam przesiąść się do innego środka transportu (samochód, pociąg itp.)”. Dla użytkowników pomysł współużytkowania samochodów jest synonimem „przyjemności z wykonania obywatelskiego gestu na rzecz środowiska (brak zanieczyszczenia, mniej samochodów w mieście)”.

Użytkownicy podkreślają również swobodę użytkowania – fakt, że można zostawić samochód tam, gdzie się chce, stanowi prawdziwą rewolucję i ewolucję mobilności: „to właśnie TA cecha sprawia, że Twizy Way jest tak atrakcyjny!”, „możliwość zostawienia Twizy w dowolnym miejscu stanowi kluczowy element sukcesu tej koncepcji”.

Okres prób pozwolił również na wzbogacenie oferty świadczonych usług dzięki rozszerzeniu kontaktu z posiadaczami telefonów komórkowych z dostępem do Internetu (BlackBerry, Windows phone z dostępem do Internetu dzięki nowej aplikacji mobilnej).

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Strażacy testują Twizy
brak komentarzy
Aktualności
Twizy Way
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.