x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi z roku 2012 w leasingu 101%

17.12.2012, 19:40 przez Bogusław Korzeniowski

W grudniu rozpoczęła się wyprzedaż modeli Audi z rocznika 2012. W tym czasie  klienci salonów mogą skorzystać z leasingu 101% w ramach oferty Audi Finance z ratą miesięczną już od 900 zł netto.

Klienci, dla których przy wyborze samochodu ważny jest prestiż marki, często decydują się na zakup Audi. Samochody z Ingolstadt znajdują się w czołówce marek segmentu premium w Polsce. Prestiżowa limuzyna Audi A6, dynamiczne Audi A5 Sportback, funkcjonalne Audi Q5 czy bogato wyposażone Audi A4 z roku na rok zwiększają swój udział w polskich flotach. Do końca roku klienci biznesowi mogą jeszcze łatwiej sfinansować zakup nowego samochodu.

Grudniowa oferta leasingowa dedykowana jest przedsiębiorcom, którym zależy na niskich ratach miesięcznych. Całkowita suma opłat wynosi 101% i dostępna jest dla okresu leasingu wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25% i wartości wykupu równej 40% (przy całkowitym przebiegu auta nie przekraczającym 75 tys. km). Opcjonalnie opłata wstępna może zostać również ustanowiona na poziomie 15% lub 35% wartości samochodu. Oferta dotyczy wszystkich modeli Audi z rocznika 2012 (z wyjątkiem modelu R8).

W ramach oferty Audi Finance klienci mogą dokonać wszelkich formalności w salonie i w ciągu godziny uzyskać decyzję leasingową, a także skorzystać z pomocy doradcy. Oprócz profesjonalnego doradztwa Audi Finance gwarantuje szeroką ochronę ubezpieczeniową (w pakiecie OC, AC, Assistance, NNW, Zielona Karta) z promocyjną stawką ubezpieczeniową 2,9% w pierwszym roku.

Przy zakupie nowego Audi klienci mogą również nabyć jeden z pakietów serwisowych obejmujących wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta. Pakiety pozwalają precyzyjnie oszacować koszty przeglądów i serwisowania samochodu wykonywanych przez Autoryzowanych Partnerów Audi (ASO), przy zachowaniu wysokiej jakości i użyciu oryginalnych części.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Mobilność jutra w Audi Museum Mobile
brak komentarzy
Aktualności
Audi „królem wyścigów długodystansowych“
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.