x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Peugeot 2008 już wiosną 2013

07.01.2013, 17:27 przez Bogusław Korzeniowski

Peugeot 2008, nowoczesny crossover z segmentu B, wiosną 2013 roku.

Nowy crossover to pierwszy model Peugeot, który opracowywano i projektowano równocześnie na kilku niezależnych geograficznie rynkach. Przez swoje globalne aspiracje 2008 nadaje rozwojowi marki nową dynamikę i jednocześnie wzbogaca jej ofertę w segmencie crossoverów, co pozwoli przyciągnąć nowych klientów.

W świecie, w którym coraz większego znaczenia nabierają duże aglomeracje miejskie, pojawia się nowa grupa nabywców. Wyciągając odpowiednie wnioski z tych obserwacji, Peugeot stworzył samochód, który ma zapewniać wyjątkowe wrażenia z jazdy, wyróżniać się stylowym designem oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Największym jednak wyzwaniem było dostosowanie go do potrzeb szerokiego grona odbiorców z różnych regionów świata.

Wyjątkowość modelu 2008 polega między innymi na tym, że przy zaledwie 4 160 mm długości zapewnia właściwości jezdne i charakterystykę prowadzenia hatchbacka, a wytrzymałość i moc pojazdu klasy SUV. Nowy model sprawdza się równie dobrze w miejskiej dżungli, jak i na trasie, gdzie ucieczkę od codziennego zgiełku ułatwiają wyjątkowe właściwości jezdne i liczne, poprawiające komfort udogodnienia. Model 2008 produkowany będzie blisko rynków zbytu: we Francji (Mulhouse), Chinach (Wuhan) oraz Brazylii (Porto Real).

Peugeot 2008 na nowo definiuje standardy dotyczące pojemnych pojazdów w segmencie małych samochodów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to nowoczesny pojazd, łączący dwa odmienne światy – wyrazista, atrakcyjna stylistyka miesza się tu z niezwykłą funkcjonalnością pojemnego wnętrza oraz niepowtarzalnymi doznaniami z jazdy.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test: Peugeot 3008 Hybrid4 - Hybryda wg Peugeot
brak komentarzy
Premiery
Nowy Peugeot 301: kompaktowy sedan
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.