Fiat Bravo

Bravo
Lata produkcji: - teraz
Napęd:
Nadwozie:
Silniki: PB: 0, ON: 0
Moc silnika: None-None KM
Zużycie paliwa: PB None - None ON None - None

Fiat Bravo pełni rolę samochodu kompaktowego w koncernie Fiata. Nazwa Bravo została wprowadzona w 1995 roku kiedy model ten zastąpił Fiata Tipo. Pierwszy Fiat Bravo był dostępny jedynie jako trzydrzwiowy hatchback. W 2001 roku nastąpiła przerwa w produkcji Fiata Bravo – został on zastąpiony modelem Stilo, którego z kolei zastąpił w 2007 roku kolejny Fiat Bravo – tym razem dostępny tylko jako pięciodrzwiowy hatchback. Pierwszy Fiat Bravo był  samochodem dość obszernym jak na segment kompaktowy. Razem z Bravą zdobył tytuł Samochodu Roku 1996 w Europie.

Testy

Test: Bravo Fiat! – tak trzymać

Bravo jest już na rynku pięć lat. Okazuje się, że samochód jest nadal interesującą ofertą. Jednak nie jest to oferta dla każdego.

Rss 22.02.2013, 14:11 przez Bogusław w Samochody nowe

Porównanie cen OC AC

Ubezpieczenie OC AC Fiat Bravo

Ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie samochodu takiego jak Fiat Bravo? My wiemy – obliczyliśmy ceny OC AC dla Fiata Bravo u kilku ubezpieczycieli, korzystając z internetowych kalkulatorów OC. Kto jest najtańszy? Odpowiedź w artykule!

Rss 27.02.2014, 12:33 przez marta w Porównanie OC AC

Porady

Fiat Bravo II - typowe usterki, poradnik kupującego

Fiat Bravo drugiej generacji pojawił się w salonach w 2007 roku. Auto miało przed sobą bardzo poważne zadanie. Przede wszystkim musiało naprawić niepowodzenia poprzednich modeli.

Rss 06.02.2013, 18:51 przez konrad w Poradnik kupującego

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.