Fiat Stilo

Stilo
Lata produkcji: - teraz
Napęd:
Nadwozie:
Silniki: PB: 0, ON: 0
Moc silnika: None-None KM
Zużycie paliwa: PB None - None ON None - None

Fiat Stilo został zaprojektowany zgodnie z zasadą „żadnej ekstrawagancji”. Włoski producent swoim nowym modelem chciał swoim nowym modelem nawiązać realną walkę z samochodami kompaktowymi z Niemiec – Golfem, Astrą czy Focusem. Aby to zrobić na projekt i reklamę przeznaczono znaczne środki, projekt nadwozia stał się bardziej stonowany, zróżnicowano także liczbę wersji nadwoziowych – pojawiło się kombi (nazywane Multiwagon), wersja trzydrzwiowa stała się bardziej sportowa, wprowadzono sportową odmianę Abarth. Niestety za znacznym wzrostem jakości poszła także cena – Fiat Stilo był drogi i dlatego sprzedał się przeciętnie. Produkcję zakończono w 2007 roku i wprowadzono drugą generację Fiata Bravo.

Porady

Fiat Stilo - typowe usterki, poradnik kupującego

Fiat Stilo powstał jako lek na całe zło, spowodowane przez jego poprzedników: Bravo i Brava, które psuły się i były fatalnie wykonane.

Rss 11.01.2013, 18:17 przez konrad w Poradnik kupującego

CONNECT w Stilo

Wprawdzie Fiat Stilo to już cenowo „motoryzacyjny przeżytek”, ale ze względu na jego niską cenę warto poszukać prawdziwego cukierka wśród modeli z tego czasu produkcji.

Rss 14.08.2012, 11:23 przez konrad w Poradnik kupującego

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.