Opel Zafira (1999 - teraz)

Zafira
Lata produkcji: 1999 - teraz
Napęd:
Nadwozie:
Silniki: PB: 0, ON: 0
Moc silnika: None-None KM
Zużycie paliwa: PB None - None ON None - None

Generacje Opel Zafira

Opel Zafira to kompaktowy minivan (segment K) produkowany od 1999 roku. Konstrukcyjnie samochód oparty jest na Oplu Astrze. Opel w tym modelu jako pierwszy producent na świecie zastosował system Flex 7, polegający na tym, że dwa ostatnie fotele chowają się w podłodze i tworzą płaską przestrzeń, dzięki czemu dostępna jest cała pojemność bagażnika. Standardowo auto jest siedmioosobowe. Do tej pory powstało trzy generacje modelu, a druga była produkowana m.in. w gliwickiej fabryce Opla. Najnowsza III generacja produkowana jest od 2011 roku. Na innych rynkach Zafira jest sprzedawana pod szyldami Vauxhalla, Holdena i Chevroleta.

Testy

Test Opel Zafira Bi-Turbo - fruwający Van

Zafira OPC była dla osób mających- oprócz sportowej żyłki- stalowe nerwy i bez zmrużenia oka patrzyli na spalanie ok. 15 l/100 km. Zafira BiTurbo jest przyjaźniejsza dla serca. Spalanie średnie ok. 7,5 l/100 km  nie powoduje palpitacji serca…

Rss 17.10.2013, 09:10 przez Bogusław w Testy samochodów

Porównanie cen OC AC

Ubezpieczenie OC AC Opel Zafira

Jaką kwotę na ubezpieczenie samochodu musi przeznaczyć właściciel Opla Zafira? Obliczyliśmy ceny ubezpieczenia dla Zafiry w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych, korzystając z dostępnych w sieci kalkulatorów OC. Gdzie jest najtańsze OC dla Zafiry?

Rss 13.03.2014, 12:19 przez marta w Porównanie OC AC

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.