Skoda Citigo

Citigo
Lata produkcji: - teraz
Napęd:
Nadwozie: Hatchback 3d, Hatchback 5d,
Silniki: PB: 0, ON: 0
Moc silnika: None-None KM
Zużycie paliwa: PB None - None ON None - None

Generacje Skoda Citigo

Najnowsza i jednocześnie najmniejsza Skoda. Skoda Citigo jest modelem dzięki któremu czeski producent znowu posiada w gamie auto naprawdę tanie. Skoda Citigo została opracowana przez Volkswagena – jest to tak naprawdę model bliźniaczy do Volkswagena Up! W stosunku do swojego „lepiej urodzonego” brata Skoda Citigo posiada we wnętrzu materiały nieco niższej jakości oraz ma mniej dostępnego wyposażenia dodatkowego.

Samochód jest mały na zewnątrz ale oferuje sporo miejsca wewnątrz – imponujący jest zwłaszcza bagażnik – 252 litry potrafią zawstydzić model z segmentu wyżej. Jedyny dostępny silnik – litrowy MPI produkcji Volkswagena – ma trzy cylindry, wtrysk pośredni i brak doładowania. Występuje w dwóch wariantach mocy – 60 i 75 koni.

Jak na tak mały model Skoda Citigo oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Obecnie auto dostępne jest tylko w wersji trzydrzwiowej. Niebawem dołączy do niego wersja pięciodrzwiowa.

Testy

Test Skody Citigo – namiastka samochodu?

Stajemy się krajem o coraz wyższej kulturze motoryzacyjnej, ale wielu ludzi nadal patrzy na poszczególne wersje pod kątem własnych upodobań i wymagań. Tymczasem różne wersje są dla różnych odbiorców…

Rss 31.10.2014, 09:27 przez Bogusław w Testy samochodów

Test: Skoda Citigo rusza w miasto

"Citigo to jeden z filarów naszej strategii rozwoju. Pojawia się w nowym i bardzo  obiecującym dla nas segmencie małych aut miejskich" – powiedział Prezes Zarządu ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. Chyba jednak przesadził. 

Rss 11.08.2012, 12:26 przez konrad w Samochody nowe

Porównanie cen OC AC

Ubezpieczenie OC AC Skoda Citigo

Ile na ubezpieczenie swojego samochodu musi wydać właściciel Skody Citogo? My wiemy – obliczyliśmy ceny OC i AC w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych, za pomocą internetowych kalkulatorów OC. Gdzie najtaniej kupić OC AC dla Skody Citigo? Sprawdź!

Rss 27.03.2014, 13:15 przez marta w Porównanie OC AC

Aktualności

Limitowana edycja CITIGO FUN

Zindywidualizowane detale stylistyczne oraz bogate wyposażenie zwiększają atrakcyjność najmniejszego modelu czeskiej marki.

Rss 04.10.2016, 13:34 przez Dawid w Aktualności

SKODA Citigo najbardziej efektywna wśród kobiet!

Kampania wprowadzająca ŠKODĘ Citigo na Polski rynek zdobyła srebrną statuetkę w konkursie Effie, którego celem jest wybór najbardziej efektywnych kampanii reklamowych.

Rss 17.10.2013, 10:25 przez Bogusław w Aktualności

SKODA Citigo - nr 1 w 2013

ŠKODA Citigo została liderem pod względem sprzedaży w swojej klasie na polskim rynku w pierwszym kwartale 2013 roku.

Rss 23.04.2013, 21:35 przez Bogusław w Aktualności

Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!

ŠKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku.

Rss 18.02.2013, 14:57 przez Bogusław w Aktualności

Skoda Citigo samochodem roku w Danii

Tytuł Samochodu Roku 2013 w Danii tym razem powędrował aż do trzech siostrzanych modeli. W plebiscycie zwyciężyły: ŠKODA Citigo, VW up! i Seat Mii.

Rss 29.01.2013, 21:10 przez Bogusław w Aktualności

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.