Skoda Roomster (2006 - teraz)

Roomster
Lata produkcji: 2006 - teraz
Napęd:
Nadwozie: Mikrovan, Mikrovan Facelifting,
Silniki: PB: 0, ON: 0
Moc silnika: None-None KM
Zużycie paliwa: PB None - None ON None - None

Generacje Skoda Roomster

Skoda Roomster to samochód typu kombivan. Skoda zaprezentowała swój praktyczny model w 2006 roku. Cechą charakterystyczną Skody Roomster jest płyta podłogowa – składa się ona z dwóch modułów – przód pochodzi od Skody Fabii/Volkswagena Polo a tył – ze Skody Octavii/Volkswagen Golfa. Dzięki takiemu rozwiązaniu samochód ma szerszy rozstaw kół na tylnej osi co przekłada się na więcej miejsca wewnątrz przestrzeni ładunkowej. Skoda Roomster dostępna jest jako użytkowy van (Skoda Praktik) ale także w wersji osobowej w które to samochód jest  praktycznym i prostym autem rodzinnym. Istnieje również uterenowiona odmiana Scout – ze zwiększonym prześwitem i ochronnymi elementami nadwozia.

Testy

Test: Skoda Roomster. Ta Skoda Cię zaskoczy…

Dla jednych będzie użytecznym samochodem osobowym z wielką przestrzenia bagażową, a dla innych stylistycznym potworkiem z okienkami w drzwiach przednich, rodem z wozu pancernego. A jaka jest prawda?

Rss 18.12.2012, 09:34 przez Bogusław w Samochody nowe

Porównanie cen OC AC

Ubezpieczenie OC AC Skoda Roomster

Jaką kwotę na ubezpieczenie swojego samochodu musi przeznaczyć właściciel Skody Roomster? Obliczyliśmy ceny OC i AC dla Skody Roomster w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych, uwzględniając zniżki za zakup ubezpieczenia on-line. Gdzie jest najtaniej? Odpowiedź w artykule!

Rss 03.04.2014, 14:09 przez marta w Porównanie OC AC

Porady

Skoda Roomster - typowe usterki

Skoda Roomster to auto niezwykle oryginalne pod względem wyglądu. Czy ładne? To kwestia gustu. Wszak i Fiat Multipla miał wielbicieli.

Rss 17.07.2012, 17:10 przez konrad w Poradnik kupującego

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.