2022 NBA Playoffs – LeBron, Kevin Love i inni reagują na ekscytującą grę Brooklyn Nets-Boston Celtics 1

Weźmy więcej tego, proszę. Play-offy NBA w 2022 roku rozpoczęły się solidnie, a pierwszy mecz w serii play-off pierwszej rundy między Brooklyn Nets a Boston Celtics nie był wyjątkiem. Zwycięstwo Bostonu 115-114 było pełne emocji, w dużej mierze dzięki mistrzostwom Jason Tatum I Keri Irving.

Tatum (31 punktów) przypieczętował zwycięstwo Celtics, gdy dostał podanie od Marcus Smart, obraca się i opada do pozycji do rzucania na krótko przed upływem czasu. Zwycięstwo to czwarty z rzędu mecz Tatum z 30 punktami w play-offach od ostatniego postsezonu. 24-letni Larry Bird łączy w 1987 roku najdłuższą passę w historii Celtics.

Po stronie równania Irving złożył ofertę. Zdobył 39 punktów, w tym 18 w czwartej kwarcie. Kevin Durant Dodał 23 punkty, ale trafił tylko 9 z 24, gdy defensywa Bostonu wywierała presję, utrudniając życie gwieździe z Brooklynu.

Mecz – który był zremisowany niecałe dwie minuty przed meczem – przemawiał w lidze.

James LebronI Draymond zielonyI Kevin Love Coraz więcej gwiazd NBA zwraca się do Twittera, aby odpowiedzieć na umiejętności Kyrie, pałkarza Tatum i możliwość rozegrania sześciu kolejnych meczów, takich jak te:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.