2023 Przeprojektowany Lexus RX, dodaje 367 KM RX500h F Sport Hybrid

 • Nowy Lexus RX 2023 jest dostępny z wieloma nowymi silnikami.
 • RX350 ma czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem, a modele RX350h, RX450h+ i RX500h F Sport Performance mają różne konfiguracje hybrydowe.
 • Nowy RX trafi do sprzedaży w USA pod koniec roku.

  RX otwierał przed Lexusem podłogę, odkąd po raz pierwszy pojawił się na scenie, a teraz nowy model piątej generacji oferuje nową wszechstronność w postaci klepsydry grilla. Z obszarem koloru górnej części ciała 2023 RX’s Przód jest ciekawą ewolucją spolaryzowanego wyglądu Lexusa, który można znaleźć w całej gamie. Niezależnie od tego, co myślisz o nowej stylistyce, nowy RX jest gotowy do poszerzenia zakresu luksusowego SUV-a dzięki nowym układom napędowym, w tym hybrydowemu modelowi typu plug-in i silnikowi RX500h F Sport Performance o mocy 367 KM, wyposażonemu w nowy, całkowicie konfiguracja napędu na koła, którą nazywa Lexus Direct4.

  Plotki sugerują, że Lexus wprowadzi Nowa trójrzędowa zwrotnica o nazwie TX W niedalekiej przyszłości, więc nie wierzcie, że to pierwsze Model „L” RX Wróci tym razem. To pozwoliłoby RXowi zająć dwurzędową przestrzeń crossovera gdzieś pomiędzy kompaktową i średnią wielkością, która okazała się tak skuteczna w tym modelu w całej jego historii. Przy dłuższym rozstawie osi wynoszącym 2,4 cala, nowy RX obiecuje więcej miejsca na tylnych siedzeniach, ale taką samą długość całkowitą, co oznacza, że ​​jego długość jest krótsza, a proporcje wyglądają bardziej sportowo.

  Inżynieria Toyoty GA-K, współdzielona z wieloma modelami, w tym Highlander, RAV4 i mniejszymi Lexus NXPoniżej najnowsza wersja RX. Oferuje wielowahaczowe tylne zawieszenie, które zastępuje wcześniejszą konfigurację wahacza o asymetrycznej długości. Lexus twierdzi również, że nowy model jest do 198 funtów lżejszy niż wcześniej.

  3,5-litrowy silnik V-6 stosowany w poprzednich modelach RX350 i RX450h zniknął i został zastąpiony różnymi czterocylindrowymi układami napędowymi, które obejmują podstawowy silnik gazowy i trzy oddzielne hybrydy. RX350 wyposażony jest w czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o pojemności 2,4 litra, mocy 275 koni mechanicznych i momencie obrotowym 317 funtów; Podobnie jak w przypadku NX350, silnik ten jest dostępny z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów i napędem na przednie lub na wszystkie koła. RX350h wykorzystuje znajomą konfigurację hybrydową Toyoty z 2,5-litrowym rzędowym sześcioma silnikami i silnikami elektrycznymi, które łącznie wytwarzają 246 koni mechanicznych; Jest standardowo wyposażony w napęd na wszystkie koła i osiągnie szacunkową łączną prędkość 33 mpg, 3 mpg lepiej niż Stary RX450h Konfiguracja hybrydowa V-6.

  Sprawy zaczynają się robić ciekawie z nowym modelem RX500h F Sport Performance. Ma być uważany za na tym samym poziomie wydajności, co IS500 z silnikiem V-8 .Ta wersja RX ma nowy układ hybrydowy z czterocylindrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 2,4 litra i sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów zamiast typowego dla hybryd Toyoty zestawu przekładni planetarnej. Wytwarza łącznie 367 koni mechanicznych i 406 funtów momentu obrotowego, a Lexus twierdzi, że system napędu na wszystkie koła, który nazywa Direct4, zawiera mocniejszy silnik elektryczny na tylnej osi, który ma poprawić właściwości jezdne.

  Pojawi się również model RX450h+ z hybrydowym układem napędowym typu plug-in. Lexus nie podaje szczegółów, ale sądzimy, że będzie miał podobną konfigurację jak NX450h + 302 KM i Toyota RAV4 Prime PHEV. Wtyczka NX zapewnia zasięg elektryczny szacowany przez EPA na 37 mil, więc RX PHEV nie powinien się zbliżać.

  Poziomy wyposażenia niższych modeli będą obejmować Base, Premium, Premium +, Luxury i F Sport Handling, podczas gdy RX500h F Sport Performance będzie należał do najwyższej klasy. 19-calowe koła są dostępne w standardzie, a 21-calowe opcjonalne. Przeprojektowane wnętrze przypomina wyglądem NX i jest dostępne z opcjonalnym 14,0-calowym ekranem dotykowym, który współpracuje z najnowszym systemem informacyjno-rozrywkowym Lexusa. Opcje kolorystyczne wnętrza obejmują sześć różnych kolorów, w tym czerwony i brązowy, a dostępne będą wykończenia bambusowe, drewno o otwartych porach i aluminium.

  Uważamy, że cena podstawowa RX 2023 wzrośnie nieco w porównaniu z 46.995 USD kosztem początkowym RX350. Hybryda RX350h prawdopodobnie zacznie się od około 50 000 USD, podczas gdy RX450h+ prawdopodobnie zbliży się do 60 000 USD. Nie ma precedensu dla modelu RX500h F Sport Performance, więc nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby ten model osiągnął poziom 70 000 USD. Lexus twierdzi, że nowy RX trafi do sprzedaży pod koniec tego roku.

  Ta treść została zaimportowana z {embed-name}. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  Google zgodził się zapłacić 118 milionów dolarów za rozstrzygnięcie pozwu o dyskryminację ze względu na płeć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.