21-letni Drake nakazał Savage’owi zaprzestanie „fałszywych” magazynów Vogue, aby promować jej stratę

Drake-21-Savage- Źródło: Prince Williams/Wireimage; Amy Sussman / Getty Images

Sędzia Komenda kaczor A 21 dzikie Aby przestać używać fałszywych Magazyn Vogue Okładka historii promująca ich nowy wspólny album, zgubić.

W wyroku wydanym w środę 10 listopada (uzyskanym przez obraz), sędzia orzekł na korzyść Magazyn Vogue Wydawca Condé Nast wydał tymczasowy zakaz zbliżania się i wstępny nakaz sądowy przeciwko raperowi. Sędzia stwierdził, że Condé Nast jest właścicielem „ważnych i niekwestionowanych” znaków towarowych i logo Vogue oraz że Drake, 21 Savage i firma telekomunikacyjna Hiltzik Strategies „tworzyli i rozpowszechniali” fałszywe zdjęcia Magazyn Vogue Okładka, a także reprodukcja całego numeru bez zgody magazynu.

Więcej Rolling Stones

Condé Nast prawdopodobnie odniesie sukces w swoich zarzutach dotyczących naruszenia znaków towarowych federalnych i prawa zwyczajowego, fałszywej nazwy pochodzenia, nieuczciwej konkurencji, fałszywego poparcia i łagodzenia, [and] Fałszywa reklama, „orzeczenie również stwierdza. Sędzia powiedział również, że Drake i 21 poślizgu Magazyn Vogue było „dezorientuje konsumentów co do pochodzenia, sponsorowania lub aprobaty magazynu”, „wprowadza konsumentów w błąd, aby uwierzyli, że są to autentyczne i autentyczne materiały związane z Condé Nast i Magazyn „Vogue”.

Adwokat Drake’a i 21 Savage’a nie wrócili od razu tocząca się skałaProśba o komentarz, ani strategie Hiltzik. Adwokat Condé Nasta również nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Drake i 21 Savage płakali, promując wspólny album zgubić Z serią wyczynów kaskaderskich. para podróbka Sobotnia noc na żywo wydajność Wprowadzony w coś, co wydaje się być sztabką złota Ulepszone kolory od Fu x Studios. Jednak ich wstępna promocja – naśladowana Magazyn Vogue Okładka – doprowadziło do pozwu o naruszenie znaku towarowego wytoczonego przez właściciela magazynu, Advance Magazine Publishers Inc. , znany również jako Condé Nast.

W pozwie masz tocząca się skałaCondé Nast opisał wyczyn promocyjny duetu jako „kampanię oszustwa”, na którą firma nie autoryzowała. Podróbka Magazyn Vogue Stowarzyszenie obejmowało plakaty i rozpowszechniało „fałszywą liczbę Magazyn VogueW dużych miastach w całej Ameryce Północnej.

READ  Niemądre „niebezpieczeństwo celebrytów!” ODPOWIEDZI JAK REALISTYCZNY RYSUNEK SNL

Pozew oskarża rapera o celowe naśladowanie publikacji, które magazyn wykorzystuje we własnych promocjach, aby wyglądały na autentyczne, i dodał, że konta rapera w mediach społecznościowych zawierają „szczerze mówiąc fałszywe stwierdzenia:” Mój brat i ja jutro jesteśmy w kioskach!! Dziękuję @voguemagazine i Annie Wintour za miłość i wsparcie w tym historycznym momencie. zgubić 4 listopada. „

Jednak zgodnie ze skargą, Magazyn Vogue a jej redaktor naczelny Wintour „nie brał udziału w zgubić lub promowane i nie popierane w żaden sposób. Condé Nast nie zatwierdził również, nie mówiąc już o wsparciu, stworzenia fałszywej sprawy i jej szerokiego rozpowszechniania Magazyn Vogue, czyli fałszywa wersja chyba najstaranniej wyselekcjonowanych okładek w całym serwisie wydawniczym promującym nowy album Pozwanych. „

Skarga dalej stwierdza, że ​​„zamieszanie panujące wśród opinii publicznej jest niewątpliwe”, powołując się na wiele mediów, które podniosły tę historię jako prawdziwą, a kolejne komentarze użytkowników uważały ją za prawdziwą przykrywkę.

W momencie wniesienia pozwu Larry Stein, pełnomocnik oskarżonych, odmówił tocząca się skałaProśba o komentarz we wtorek nie rozpatrzyła jeszcze skargi. Hiltzik Strategies LLC, również nazwana na cześć pozwanego w pozwie, wraz z Drake’em i 21 Savage, odmówiła tocząca się skałaSkomentuj prośbę.

Condé Nast domaga się odszkodowania w wysokości co najmniej 4 milionów dolarów. Dochodzi również odszkodowań karnych i kończy wszelkie naruszenia znaku towarowego.

Ta historia została zaktualizowana 22.10.2012 o godzinie 12:58 czasu wschodniego orzeczeniem sędziego.

Najlepsze z Rolling Stone

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *