4 osoby w stanie krytycznym po uderzeniu pioruna w parku DC

Cztery osoby były w stanie krytycznym po tym, jak piorun uderzył w park w Waszyngtonie w czwartek wieczorem, powiedzieli urzędnicy.

DC Fire i EMS odpowiedziały na Lafayette Park, znajdujący się przed Białym Domem, i powiedziały, że leczą czterech pacjentów, których znaleziono „w pobliżu drzewa”.

Według Lightning, DC Fire i EMS, dwóch mężczyzn i dwie kobiety zostały przetransportowane do lokalnych szpitali z „urazami zagrażającymi życiu”. powiedział.

Nadal nie jest jasne, co dorośli robili przed uderzeniem pioruna, a jeśli znali się, dlaczego byli w parku, powiedzieli urzędnicy. Urzędnicy powiedzieli, że nie mogą potwierdzić tożsamości ofiar, ponieważ śledztwo wciąż trwa.

Na tym zdjęciu zamieszczonym na koncie DC Fire i EMS na Twitterze pierwsi ratownicy pracują na miejscu uderzenia pioruna w Waszyngtonie 4 sierpnia 2022 r.

DC Fire i EMS/Twitter

Umundurowani funkcjonariusze amerykańskiej policji Park i członkowie Secret Service byli również na miejscu i natychmiast udzielili pomocy ofiarom, powiedział urzędnik EMS podczas konferencji prasowej.

Zdjęcie: Pierwsi ratownicy pracują na miejscu uderzenia pioruna w Waszyngtonie, 4 sierpnia 2022 r., na tym zdjęciu zamieszczonym na koncie DC Fire i EMS na Twitterze.

Na tym zdjęciu zamieszczonym na koncie DC Fire i EMS na Twitterze pierwsi ratownicy pracują na miejscu uderzenia pioruna w Waszyngtonie 4 sierpnia 2022 r.

DC Fire i EMS/Twitter

National Weather Service wydała Ostrzeżenie przed poważną burzą z piorunami Czwartkowy wieczór o pow.

Beatrice Peterson z ABC News przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Microsoft zaczyna zmieniać kontrolki chatbota AI Binga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *