49ers oficjalnie „przeniósł się do Trey”

Oficjalnie rozpoczął się sezon startowy w NFL, a wraz z nim mnóstwo wiadomości – zarówno dobrych, jak i złych.

Weterani poinformowali o obozie we wtorek, który rozpoczyna ostatnią fazę przed rozpoczęciem sezonu NFL 2022, który rozpocznie się 8 września z rachunki za bawole Mistrz Super Bowl Los Angeles barany.

Oto zestawienie najważniejszych wiadomości i aktualizacji z całej ligi.

Największe wiadomości z obozu 49ers we wtorek dotyczą przyszłości dwóch ich młodych gwiazd. Dynamiczny szeroki Debo Samuel Wspomniałem o pierwszym dniu praktyki Nie wytrzyma swojej burzliwej korupcji. Co do twojego rozgrywającego Lanca drzewnaTrener 49ers Kyle Shanahan powiedział, że drużyna „przeniosła się do Treya” po rozmowie z nim samym, dyrektorem generalnym Johnem Lynchem i rozgrywającym. Jimmy Garoppolo. San Francisco dało Garoppolo pozwolenie na znalezienie partnera biznesowego.

Julio Jones podpisuje roczną umowę na dołączenie Tom Brady i The Bucs, donosi Adam Schefter z ESPN.

Pojawiły się spekulacje, że Jones był kandydatem do przyłączenia się do Indianapolis Coltsspotkanie z QB Matt Ryan. rosa Dyrektor Generalny Chris Ballard porzucił to.

Jones nagrał 848 przyjęć, otrzymał prawie 13 000 jardów i otrzymał 60 przyłożeń w ciągu 10 sezonów z Sokoły z Atlanty. Jones handlował z Tytanami w zeszłym sezonie i został wydany w marcu tego roku.

Wygląda na to, że Tytani przestaną biec do tyłu Derek Henry Przygotowanie do nowego sezonu.

Trener Tytanów Mike Frapel „Nie spodziewałbym się, że zobaczę go” w jakichkolwiek rozgrzewkach tego lata. Henry dochodzi do siebie po kontuzji stopy, która uniemożliwiła mu przejście do drugiej połowy sezonu 2021. Wrócił, aby zagrać w pojedynczą fazę play-off dla Tytanów i rzucił się 20 razy. Tytani wydają się nie być zainteresowani narażaniem swojej marki na niebezpieczeństwo przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2022.

READ  Aktualizacje drabinki meczowej 2022: najnowsze scenariusze ostatniego dnia sezonu

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

Weteran Delfiny szeroko dodał Muhammeda Sano pierwszego dnia obozu, według jego agent. Sano rozegrał swoje ostatnie osiem meczów z 49 zawodnikami w 2021 roku, zbierając 15 podań na 117 jardów. Wcześniej grał dla Detroit LwyA Patrioci nowej AngliiSokoły z Atlanty i Cincinnati bengalski.

Byli defensywni kowboje z Kansas City podpisali końcówkę Azure Kamara, według Tom Pellisero z sieci NFL. Kamara był niecertyfikowanym wolnym agentem z Kansas i pojawił się w programie HBO Hard Knocks w 2020 roku. Większość z nich grała w drużynach specjalnych w dziewięciu meczach w tym sezonie i została uchylona pod koniec roku. Camara dołączył Karolina Panthers jeszcze, ale został uchylony w dniu 11 maja 2022 r.

ofensywny sprzęt Macy PictonTo była największa (powiązana z piłką nożna) historia poza sezonem dla Jets. Był wykluczony od pierwszego tygodnia zeszłego sezonu po zwichnięciu kolana, ale Becton oficjalnie zgłosił obóz we wtorek po tym, jak został wymieniony jako fizycznie niezdolny do występu. Mówi się, że zespół jest zadowolony ze swoich postępów, m.in Bogate nasienie ESPNOsobisty dietetyk Becton powiedział, że leczenie było „bardzo zrelaksowane”.

zewnętrzne plecy Ruchuan Smith on jest Weź udział w bitwie na manekina z niedźwiedziami. Podczas gdy Smith zgłosił obóz we wtorek, nie będzie trenował, ponieważ zbliża się do piątego roku swojego debiutanckiego kontraktu.

„Nie wiem, jakie są jego intencje”, powiedział dyrektor generalny Bears, Ryan Pauls. w Chicago Tribune. „Wiem, że to odprawa [to camp]. Zajmiemy się tym stamtąd, zbierzemy informacje i zrobimy krok po kroku. To wszystko, co mogę zrobić”.

„Nie wejdę w część kontraktową” – dodali Polacy. „Ale jak już o nim powiedziałem, nic się nie zmieniło od mojego końca, jeśli chodzi o to, co myślę o zawodniku i co może on wnieść do tego zespołu”.

Wybitne twierdze obozowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *