49ers QB Brock Purdy zerwał UCL w prawym łokciu

Rozgrywający San Francisco 49ers Brooke Purdy Doznał zerwania więzadła pobocznego łokciowego w prawym łokciu, poinformowało w poniedziałek źródło Adama Scheftera z ESPN.

Źródło powiedziało Schefterowi, że Purdy szuka drugiej opinii medycznej, czy potrzebuje operacji, którą zalecili 49ers.

Źródło powiedziało Schefterowi, że kontuzja wykluczy Purdy’ego na sześć miesięcy, niezależnie od jego decyzji o operacji.

Niners Purdy przegrali szósty atak w niedzielnym meczu o mistrzostwo NFC 31-7 z Philadelphia Eagles. Pierwotnie uważany za wątpliwy powrót, nie ma innego wyjścia, jak tylko ponownie wejść w trzecią kwartę, kiedy zastępuje sprawdzającego z sygnałem czwartej struny Josha Johnsona Wykluczono go ze wstrząśnieniem mózgu.

Purdy walczył z kontuzją na 7:03 do końca pierwszej kwarty. Mierząc się z drugim i szóstym w pięćdziesiątce, Purdy cofnął się, by rzucić, szukając szerokiego Brandon Ayuk w dół po lewej stronie. Mając czystą kieszeń i czas na rzuty, Niners myśleli, że są gotowi na wielkie zagranie. Orły mijają kawalera Hassona Riddicka Te plany się nie powiodły, a Dziewiątki straciły przytomność na samym końcu Tylera Crofta Uderzył Purdy’ego, próbując rzucić, co wybiło piłkę.

Po powrocie Purdy rzucił krótkie podanie ekranowe do biegacza Christiana McCaffreya Dla zysku 3. Spróbował jeszcze tylko jednego podania, krótkiego zrzutu do Kittle, uzyskując zysk 1. Purdy zakończył 4 z 4 na 23 jardy i średnio 1,5 jarda na próbę. To najniższa średnia dla rozpoczynającego mecz rozgrywającego w meczu play-off od czasu, gdy statystyki zostały po raz pierwszy śledzone w 2006 roku, i druga najniższa średnia dla rozgrywającego w tym sezonie.

Nick Wagner z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Marokańskie linie lotnicze odwołują loty kibiców z Mistrzostw Świata, powołując się na ograniczenia Kataru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *