49ers Report Card: Wynik ataku i obrony w pierwszym tygodniu przegrana z niedźwiedziami

CHICAGO – naturalna trawa na Soldier Field od lat jest powszechnie znana jako kiepska nawierzchnia przy niesprzyjającej pogodzie.

Jednak, gdy w niedzielę pogoda się pogorszyła, świeżo zwinięta trawa bermudzka radziła sobie znacznie lepiej niż 49ers w pierwszym sezonie zasadniczym.

49ers dostał zmieciony w 19-10. strata Niedźwiedziom w grze, która zawierała wygórowane kary, straty i zwykłe zaniedbania.

Defensywny koniec Nick Bosa określił niezdolność drużyny do zwycięstwa jako „niepokojącą”. Można to podsumować na wiele innych sposobów.

Oto wyniki, które pokazują ich przybliżoną wydajność w pierwszym tygodniu:

zbrodnia pośpiechu

49ers zorientowali się, że będą mocno opierać się na biegowej grze i to właśnie zrobili. San Francisco Bears uderzyło w ziemię w pierwszym inningu z 115 jardami i średnio 6,4 jardów. Elijah Mitchell odpadł w pierwszej połowie z powodu kontuzji kolana.

Szeroki odbiornik Deebo Samuel zdobył swoje pierwsze przyłożenie w grze z odległości 6 jardów.

Ale także popełnił swój pierwszy kosztowny faul w meczu, kiedy w drugiej kwarcie popełnił błąd, kiedy 49 graczy podało piłkę na linię 12 jardów Chicago.

49ers uznali za trudne do pokonania w drugiej połowie, ale finiszowali z doskokiem na 176 jardów i średnią 4,8.

Rozgrywający Tree Lance był czołowym zawodnikiem w 49er z 54 jardami, podczas gdy Samuel zdobył 52 jardy.

Klasa: B – minus

zdać się na wykroczenie

Lance, w kwiecie wieku po oficjalnym przejęciu Jimmy’ego Garoppolo, grał w górę iw dół. Swoją konferencję prasową otworzył listą błędów, które popełnił, w tym wyeliminowaniem finiszu na korcie Tylera Crofta na tym, co powinno być wczesnym lądowaniem.

Kiedy 49ers grali od tyłu w czwartej kwarcie, Lance Bears nie widział bezpieczeństwa Eddiego Jacksona. To przechwycenie dało Bears krótki zasięg, który został wykorzystany do ataku na przyłożenie z dziewięcioma punktami przewagi.

READ  Minassian: Anioły nie sprzedają Shuhei Ohtani poza sezonem

Przedmioty odegrały rolę w tej grze. Lance ukończył 13 z 28 podań na 164 jardy. Ale Lance wziął na siebie pełną odpowiedzialność.

Jauan Jennings był czołowym odbiornikiem zespołu z czterema chwytami na 64 jardy. Brandon Ayuk złapał dwa podania na 40 jardów, a Lance zahaczył tylko dwa razy z Samuelem (w ośmiu próbach) na 14 jardów.

Klasa: D-minus

pospieszna obrona

Obrona 49ers była solidna od początku do końca. David Montgomery z Chicago miał szczególnie trudności ze znalezieniem miejsca do biegania. Został zatrzymany na zaledwie 26 jardów w 17 próbach lonżowania.

Niedźwiedzie zyskały 99 jardów w 37 próbach lonżowania. Khalil Herbert miał średnio 5,0 jardów na próbę i dał Chicago 9-punktową przewagę z przyłożeniem 3 jardów w połowie czwartej kwarty.

49 graczy miało do przegranej sześć odbiorów, w tym dwa z Talanoa Huvanga. Miał 11 wślizgów wysoko dla zespołu, a linebacker Fred Warner dodał sześć wślizgów.

Ale 49ers popełnili również pewne błędy w ramach obrony biegowej. Dre Greenlaw został wezwany za dwie kary: niepotrzebną szorstkość i maskę na twarz. Oba odwołania zostały zakwestionowane.

Ale nie było wątpliwości co do faulu Aziza Al Shaera, który wykonał spóźniony rzut na 15-jardowym poślizgu Justina Fieldsa.

Klasa: b plus

przepustka obronna

49 jardów pozwoliło tylko na 19 jardów w pierwszej połowie. Obejmowało to worki Samsona Ebukama i Nicka Bosy, a także przechwycenie Hufangi.

Ale jedna gra całkowicie zmieniła rozmach tej gry.

49ers mieli pozornie wygodne prowadzenie 10:0 w trzeciej kwarcie, kiedy Fields uniknął doskoku Erica Armsteada, przesunął się w lewo, a następnie z powrotem przez boisko. Ujawnić Dante Pettis po prawej stronie. Nieletni 49ers nie wykonał zbyt wiele za Pettisem, który zamienił go na przyłożenie z 51 jardów.

Ta gra wyeliminowała wiele dobrych rzeczy, które 49 graczy zrobiło w tej grze. Dał niedźwiedziom rozpęd.

READ  Jacques del Rio, koordynator przywódców, opisuje bunt z 6 stycznia jako „kurz”

Fields zakończył grę z zaledwie ośmioma zakończeniami w 17 próbach na 121 jardów z dwoma przyłożeniami i jednym przechwyceniem.

zespoły specjalne

Punter Mitch Wishnowsky miał solidną grę, średnio 40,3 jarda i trzy kopnięcia wewnątrz linii 20 jardów w czterech próbach. Tarvarius Moore wykonał niezłą grę, kiedy pobiegł na okładkę i powalił Pettisa z powrotem o mniej niż 3 jardy.

Ruby Gold obsługiwał obowiązki startowe, ponieważ Bears otworzyły te silniki na linie 23, 25 i 28 jardów. Gould również strzelił gola z pola z 25 jardami i dodatkowym punktem.

Klasa: B

trening

Jeśli będziemy winić Kary i różne zakupy W szkoleniu jest to ocena niedostateczna. I rzeczywiście, coaching musi przejąć część winy za produkt, który 49ersi włożyli na boisko.

Natychmiastowe drugie odgadnięcie to decyzja trenera Kyle’a Shanahana, aby podjąć wyzwanie i wykonać podanie, które było zaledwie 4 jardami przewagi na pierwszym i dziesiątym miejscu. Jednak gra zrzutu i dystansu mogła przyczynić się do przechwycenia Fieldsa na trzecim miejscu.

49ers nie zdobyli żadnych punktów.

Sprawy wyglądały niechlujnie po drodze, więc jest wiele do posprzątania, gdy 49ers z ich drużyny wracają do gry w drugim tygodniu meczu przeciwko Seattle Seahawks.

Klasa: Dr

Związane z: Twitter NFL reaguje na Lance Pick vs. Bears z memami Jimmy’ego G

Włącznie

Oczywiście była to gra, którą musiało wygrać 49 graczy. Ale pozwalają na wiele okazji do zdobycia bramki. Następną rzeczą, o której wszyscy wiedzą, były niedźwiedzie – tylko jedna wielka gra od dramatycznej zmiany tempa.

Jest za wcześnie, aby przejmować się tego rodzaju występem. Ale był to również szokujący sposób na otwarcie sezonu dla drużyny z aspiracjami do Super Bowl.

Być może zauważyłeś, że nie przyznaliśmy oceny niedostatecznej za żadną konkretną jednostkę w zespole. Ale ogólny wynik to wielka porażka.