5 wskazówek z nowego albumu BTS „Proof”

BTS W ciągu ostatnich dwóch lat od ostatniego koreańskiego wydania wskoczyła na bezprecedensowy poziom sławy, jest bycie. oni stali się Moja pierwsza praca K-popowa Być nominowanym do nagrody GRAMMY, bijąc niezliczone listy przebojów i rekordy strumieniowe, sprzedając miejsca na całym świecie. BTS udowodnili już, że nie ma rzeczy niemożliwych – stąd ich album z antologią, dowód – dowód, Poczuj się w samą porę. Przywraca BTS światu, ustanawiając ich jako: inspirujących muzyków.

W sam raz na uczczenie dziewiątej rocznicy powstania grupy, Dowód – dowód Zawiera klasyczne utwory, niewydane perełki i trzy nowe utwory, którymi mogą się cieszyć fani. Chociaż BTS spędzili ostatni rok wydając zaraźliwe angielskie piosenki, ten trzypłytowy album pokazuje ich głębię i zdolności śpiewania, a także ich talent do tworzenia chwytliwych popowych piosenek. Zasadniczo wracając do ich koreańskiej muzyki, wydaje się, że BTS znów wrócili do domu.

W sumie 48 utworów, dla nowych i starych fanów jest coś do odkrycia. W końcu każdy, kto go słucha Dowód – dowód Zrozumieją muzyczną podróż, jaką przeszli BTS od czasu ich debiutu.

Oto 5 notatek z nowego albumu BTS Dowód – dowód.

To list miłosny pomiędzy ARMY i BTS

Od surowych koncertów, przez dbanie o aranżację piosenek, po specjalne programy, takie jak „Born Singer” z 2013 roku, Dowód – dowód To album, który tylko prawdziwi fani będą mogli w pełni zrozumieć i docenić. I o to właśnie chodzi.

Dwa lata po wydaniu hitów w radiu, BTS zdecydowali się wydać projekt, który będzie coś znaczył dla fanów, których stworzyli przez lata. Przed wydaniem grupy RM zawieszony„Ponieważ głównym tematem albumu jest nasza wiadomość dla naszych fanów, którzy byli razem przez ostatnie dziewięć lat, największą uwagę poświęciliśmy naszym piosenkom”.

READ  Tony Khan zajmuje się napięciami w garderobie AEW

„Jeszcze nie nadchodzi” ma przesłanie nadziei

Jak sugeruje tytuł, „(The Most Beautiful Moment in Life) Has Never Come” początkowo brzmi jak zagubiony utwór z EPki BTS z 2015 roku. Najpiękniejszy moment w życiu. Posłuchaj jeszcze raz, a zobaczysz różne teksty opisujące podróż grupy od skromnego zespołu hip-hopowego do przyjaznych gwiazd z sąsiedztwa: „Ten niewygodny tytuł, który kiedyś dostaliśmy / Wciąż jesteśmy zbyt zawstydzeni, by nazwać siebie najlepszymi”, tekst koreańskiego piosenki tłumaczą. „Wiesz, po prostu kocham muzykę / Od tego czasu niewiele się zmieniło”.

Historia nie utknęła jednak w przeszłości. Jest jasne przesłanie nadziei, że dla tych, którzy słuchają, nadchodzi coś lepszego.

„Run BTS” jest tak samo zabawne jak serial

Większość ARMY o tym wie pokaz odmiany BTS od 2015 roku prowadzą „Run BTS”, gdzie grają w gry i wykonują różne zajęcia jako grupa. Podobnie jak ulubiony program fanów – który pozwolił fanom być świadkami ich zbiorowej więzi przez lata – nowy utwór o tej samej nazwie jest pyszny i zabawny z idealną domieszką hip-hopu.

RM, Suga, j-hope i Jungkook pracują nad piosenką, to zdecydowanie wysiłek zespołowy. Chociaż emocjonujące ballady stanowią dużą część albumu, „Run BTS” oddaje energiczne wybryki, z których grupa jest znana i kochana.

„Dla młodości” to wdzięczność

Wiele Dowód – dowód Jest zorientowany na fanów, ale „dla chłopaków” zdecydowanie wygrywa. W młodości nie chodzi o wiek, ale o poczucie bycia z kimś, kto sprawia, że ​​warto żyć. Dla BTS jest to ARMY i na odwrót.

Na początku piosenki wypełniony stadion śpiewa chłopcom „Final: Young Forever”. Utwór podkreśla ten wyjątkowy moment, dając BTS okazję do zareagowania w poruszający sposób. Słowa takie jak „Otworzyłem oczy 10 lat temu / kręcę się w pobliżu Nonhyeon-dong” i „Ten kwiatek zaopiekowałem się, dzięki tobie mogę być sobą” malują doskonały obraz wspólnych wspomnień.

READ  HBO Max usuwa programy: „Winyl”, „Kemping”, „Pani Fletcher”, „Bieganie”

Trudno nie płakać

BTS zawsze byli w kontakcie ze swoją emocjonalną stroną i nigdy nie wstydzili się słabości w swojej muzyce. Ale można powiedzieć, że jest jaśniejsze niż kiedykolwiek Dowód – dowód. We wszystkich 48 utworach (zwłaszcza w dema ekskluzywnych dla płyt) jest pewien stopień szorstkości, który jeszcze bardziej humanizuje zestaw.

z dowód – dowód, BTS udało się uchwycić niektóre z najbardziej pamiętnych momentów swojej kariery, jednocześnie dodając nowe. Niezależnie od tego, czy podkreślają dobrze rozpoznane utwory, takie jak „Dzień Wiosny”, dodają ulubione przez fanów, takie jak „Born Singer”, czy też podsumowują swoją podróż nowymi utworami, które skupiają się na myśleniu i opowiadaniu historii, album służy jako wspaniałe przypomnienie historii BTS i mam nadzieję w przyszłości.

Płyta jest na czasie, ponieważ pojawia się w czasach, gdy kolekcja wydaje się większa niż życie, ale wyraźnie ma przypominać światu, że wszystko jest możliwe z pasją i ciężką pracą. Myślenie o tym, jak długo trwała droga do poznania bariery, trwa łzę lub dwie, a dzielenie się tą chwilą z fanami czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

Podczas gdy szczęśliwe piosenki, takie jak „Dynamit”, pomogły im przejąć główny nurt, Dowód – dowód To przypomnienie, że zdolność BTS do dotykania publiczności nie ogranicza się do jednej emocji, jednego gatunku czy jednej chwili – a dowodem jest muzyka.

Dlaczego BTS są tak popularne? Odpowiedzi na 9 pytań dotyczących zjawisk K-Pop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.