8 tydzień futbolu uniwersyteckiego: stan Ohio sprawdza stan Iowa, TCU-Kansas State na żywo

Ósmy tydzień futbol uniwersytecki Sezon rozpoczął się od dużej wygranej z drugiego miejsca stan Ohio W trakcie TAknatomiast numer 5 Clemson Powrót na górę numer 14 Syrakuzy.

Później nr 10 Oregondostałem najlepszy numer 9 Uniwersytet KalifornijskiI uderz jej wroga na konferencji 45-30. nr 11 Oklahoma Wrócił z 14-punktowego deficytu, aby przekroczyć 20. znak Teksas41-34.

Obecnie numer 6 Alabama zajmuje numer 24 Missisipiw długo oczekiwanym SEC starcie podczas numer 8 TCU numer gospodarza 17 Stan Kansas.

Oto najlepsze przedstawienia z sobotniego ósmego tygodnia.

Nr 17 Kansas w Nr 8 TCU

to było szybkie!

TCU QB Max Duggan Połączony z przyszłością Derius Davisco sprawiło, że odbiór lądowania na 65 jardów wyglądał gładko.

ich moudhm

Odbiorca stanu Kansas Cady Warner Wspinaj się nad obrońcą TCU, aby nie tylko złapać piłkę, ale także zamienić ją w przyłożenie do końca meczu.

Wciśnij to

Will Howard Otrzymał trochę pomocy od swoich kolegów z drużyny Kansas State, aby dostać się do strefy mety i dać Wildcats prowadzenie 14-10.

Krawat!

Kansas podupada dios telefon Złamał się naprawdę szybko, zdobywając przyłożenie z 48 jardów, aby poszerzyć różnicę do 28-10.

nr 24 Missisipi w nr 6 Alabama

Cały dzień

Bryce Young Był dobrze chroniony przez swoją ofensywną linię, pozwalając mu wejść do kieszeni na kilka sekund, zanim znalazł otwartego łapacza w strefie końcowej, aby podnieść Karmazynowy Przypływ 7-0 w pierwszej kwarcie.

Jammer obsługuje samoloty

Alabama RPG Jammer Gibbs 19-metrowy tor przyziemienia sprawiał, że wyglądało to na łatwe, gdy szybko zygzakiem przedzierał się przez obronę stanu Mississippi, aby dotrzeć nietknięty do strefy końcowej.

Nr 10 Oregon 45, Nr 9 UCLA 30

neonowe nicki

Oregon strzelił gola z gry w swoim pierwszym posiadaniu, a w drugiej piłce, Bo Knicks Zaczął kroić obronę Bruinów jak kotlety wieprzowe. Pokonał kaczki 71 jardów w 10 zagraniach podczas pierwszego TD dnia, ze swoim hakiem Terrence Ferguson Bez grosza za wynik. Oregon wyszedł na prowadzenie 10-3.

Bo Nix znajduje Terrance’a Fergusona na 17-jardowego niszczyciela czołgów, aby dać Oregonowi prowadzenie

Bo Nix znajduje Terrance’a Fergusona, który zeskokuje z 17 jardów, aby dać Oregon Ducks przewagę 10-3 nad UCLA Bruins.

prędkość toru

Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles Keegan Jones Otrzymał głośną odpowiedź na wynik kaczki, wykonując płaskie podanie i osiągając maksymalną prędkość w drodze do remisu TD 36 jardów w grze.

Keegan Jones włącza dopalacze po przyjęciu i zajmuje 36 jardów na TD

Dorian Thompson-Robinson znalazł Keegan Jones, który wziął jej 36 jardów na TD

prawidłowe umieszczenie

The Knicks utrzymali piłkę w drugiej kwarcie, pięknie przejmując piłkę Troy Franklin Na torze lotu, aby dać kaczkom przewagę 17-10.

READ  Los Angeles Clippers przedstawiają nowe stroje, logo i stadion na sezon 2024–25 – NBC Los Angeles

Oregon przejmuje prowadzenie, gdy Bo Nix wyciąga rękę do Troya Franklina po 49-jardowy TD

Oregon Ducks objął prowadzenie po tym, jak Bo Nix zadzwonił do Troya Franklina za 49-jardowe przyłożenie przeciwko UCLA Bruins.

W następnej jeździe Oregon przeszedł 54 jardy w ośmiu grach, aby podwoić swoją przewagę, 24-10.

tuż przed połową

The Ducks kontynuowali strzelanie w pierwszej połowie, aż zegar prawie doszedł do zera. The Knicks rzucił się do kieszeni przed oddaniem strzału do Franklina w strefie punktowej na trzecie miejsce i bramkę. Wynik dał Oregonowi prowadzenie 31-13 przed przerwą.

Biegnij w strefie końcowej

Cam McCormick Odebrał podanie z Knicks nad środkiem i opuścił ciało, aby poprowadzić go do strefy końcowej, aby zwiększyć przewagę Oregonu do 22.

IV i TD

W czwartym i czwartym Bucky Irving Znalazł się szeroko otwarty, trzymając go płasko, po czym zwiększył prędkość, aby sprintować nietkniętą drogę do strefy mety. Wynik dał kaczkom prowadzenie 45-23 na czwartym miejscu.

dominująca kaczka

Oregon Zamknij drzwi w nadziei, że UC powróci w każdej chwili Brian Addison odebrałem Dorian Thompson Robinson W strefie końcowej w połowie czwartej kwarty.

nr 11 Oklahoma, 41, nr 20 Teksas 34

krawat

Teksas Bijan Robinson Zrobił montaż zepsutych wślizgów i dodał je w pierwszej kwarcie dla Longhornów z 42-jardowym TD scamperem, dobrym dla jednego z jego najlepszych przejazdów w sezonie.

Kwalifikujący się odbiorca

Xavier Worthy Przez cały rok robił fale w Teksasie, a wielki mecz wywołał tsunami na OK. Stan z szybkim biegiem po polowaniu na wędrówkę 14-10 Longhorns.

Żegnaj Bijan

Drużyna Texas RP cofa się szeroko. Królowa Ewers Znalazłem go od razu, łącząc się z krótkim przełęczem, który wylądował na Robinsonie 41 jardów.

Spencer zatrzymaj się

Przechwycono Teksas Spencera Sandersa On i Oklahoma State próbowali wyrównać mecz w drugiej kwarcie.

Działa przez cały czas

Rochon Johnson Dodał czwarte przyłożenie dla Longhornów tuż przed przerwą, kiedy biegł na 52 jardy.

Narysuj grę!

Po spóźnieniu przez większą część meczu, Oklahoma State wyrównał sytuację we wczesnych fazach czwartej kwarty, kiedy Sanders rzucił podanie przy przyziemieniu do Braillene Presley.

Na prowadzeniu!

Bryson Green przejął podanie Sandersa nad środkiem pola i rzucił kilka wślizgów, zanim zobaczył wszystko poza światłem dziennym, aby awansować, aby zdobyć 41 jardów, dzięki czemu Oklahoma State podwyższyło 41-34 w ostatnich minutach czwartej kwarty.

piłka nożna

Na drugą kadencję z rzędu Oklahoma State wybrała Ewersa. Za drugim razem Ewers i Longhorns prowadzili w ostatniej minucie, próbując wyrównać. Ale przepustka Ewers odbiła się od rąk przyszłości Teksasu i wylądowała Kendall Daniels zamiast tego ręce.

READ  Rosenthal: Wewnątrz wymiany Seana Murphy'ego z Braves i katalizatora umowy trzech drużyn

nr 2 Ohio 54, Iowa 10

Oh!

Potrzeba było tylko jednej gry, aby stan Ohio uchwycił rozmach gry.

Przeniesienie stanu Oklahoma Tanner McAllister skoczyć przed Spencera Petrasa Rzucanie dla łatwego fast foodu, dając swojemu zespołowi posiadanie po stronie boiska w stanie Iowa. Buckeyes zdobyli TO z 46-jardowym FG, aby awansować 3-0.

Bumerang

Rozmach stanu Ohio natychmiast zamienił się w szał. Po tym, jak wyszli z INT w swojej pierwszej grze defensywnej, Buckeyes dali defensywny TD w pierwszej grze drugiego uderzenia. Joe Evans Przedarli się przez linię OO Buckeyes i uderzyli CJ Stroud Aby otrzymać worek z taśmą, wyrwij luźną piłkę na 11 jardów TD.

Joe Evans z Iowa dochodzi do siebie po zamieszaniu i biegnie do tyłu przez 11 jardów

Joe Evans zwolnił CJ Strouda. Evans odzyskał piłkę i odłożył ją na 11 jardów.

Przynieś to z powrotem!

Ohio State przeszedł 75 jardów w 10 odtworzeń W kolejnej kampanii rejestracyjnej, który był mocno uzależniony od uruchomionej gry. Obrona zespołu dała szansę na powiększenie przewagi w połowie pierwszej, zmuszając Petrasa do wręczenia mu kolejnego prezentu po raz drugi tego dnia.

że Nieudana fałszywa próba hazardu Z Iowa w jej następnej przejażdżce do innego Ohio State FG, dając jej przewagę 16-7.

1… 2… 3!

Trzy wskazuje liczbę obrotów, które w pierwszej połowie trafiły do ​​Ohio z Iowa. Po trzecie: wybierz sześć najlepszych Tommy Eichenbergdając Buckeyes przewagę 26-10.

Ohio zwraca przechwycenie do TD, aby przedłużyć natarcie nad Iowa

Obrona Ohio State Buckeyes łapie garść kilofów, aby zwiększyć przewagę nad Hawkeyes z Iowa. Tommy Eichenberg zdobył wynik.

wyrobić sobie imię

Jeszcze nie jeden, ale dwa bardziej przekonujące Odwraca się, aby rozpocząć drugą połowę, Stroud i Marvin Harrison Jr. Ich aktywność obronna nagrodziła kolejny kompas TD, wyznaczając 10. sezon dla Harrisona Jr.

CJ Stroud wzywa Marvina Harrisona Jr. do przyłożenia z 6 jardów

CJ Stroud znalazł Marvina Harrisona Jr. w strefie końcowej przy przyziemieniu z 6 jardów.

Stroud ukończony A Punktacja 13 jardów dla Emeki Egbuka Za swój drugi rzut TD tego dnia, dając Buckeyes prowadzenie 4-10 w trzecim secie.

wzruszyć ramionami

Julian Fleming Jego najlepsze podszywanie się pod MJ wybuchło, gdy na początku czwartego świętował wprowadzenie na rynek potężnego 79-jardowego niszczyciela czołgów.

CJ Stroud rzucił DIME dla Juliana Fleminga na 79 jardów TD

CJ Stroud rzucił DIME dla Juliana Fleminga za 79-jardowy niszczyciel czołgów, podczas gdy Ohio State Buckeyes nadal rzucało się na Iowa Hawkeyes.

READ  Floyd Mayweather, 45, wyrzuca gwiazdę MMA Mikuru Asakurę

Pitch and catch był trzecim TD Strouda, a on podążył za tym kolejnym – tym razem 3 jardy do pełnego odwrotu Mitcha Rossi – Żeby było cztery.

nr 5 Clemson 27, nr 14 Syrakuzy 21

wylatywać

Syrakuzy Rp Sean Tucker naprzeciwko Clemson de KJ Henry – Wydaje nam się, że wiemy, który człowiek wygrywa ten wyścig nożny. A grany w czasie rzeczywistym, ten pierwszy wyprzedził ten drugi o krótkie metry. TD załatwił sprawy o siódmej wcześnie.

zgarnij to zdobądź to.

Obrona Syracuse była uparta w pierwszej połowie i po zgromadzeniu międzynarodowego sprytu, utrzymała Tygrysy z dala od strefy końcowej w ich kolejnym posiadaniu w nieskazitelny sposób: z niespokojnym TD, dobrym na 90 jardów. Dżihad Carter Był człowiekiem chwili w sztuce.

Człowiek orkiestra

Pomarańczowa ofensywa pojawiła się ponownie w wielkim stylu, gdy druga kwarta dobiegła końca, gdy gmach przekroczył Garrett Schrader Jog, aby zamknąć ósemkę, przejedź 68 jardów. Krótkoterminowa sytuacja postawiła Syrakuzy na czele 21-7.

Zmiana warty?

Syrakuzy kontynuowały swoją dominację w drugiej połowie, odchodząc na wynos #3 (regeneracja i uczucie zakłopotania) i #4 (DJ Uiagalelei WN II). Dabo Swinney zobaczył wystarczająco dużo po drugiej selekcji i zniósł Uiagalelei z ławki Kid Clubnik koniec trzeciego kwartału.

Wyszedł!

Wprowadzenie Klopnika przyniosło Clemsonowi decydujący zwrot. Polecił Tygrysom wypchnąć brud 15 gier, 80 jardów za pierwszy niszczyciel czołgów od pierwszej jazdy, przed Czy Shipley? Poszedł 50 jardów, aby umieścić Tygrysy przed 24-21 na początku czwartego.

Clemson dodał kolejną FG, aby podnieść się o 27-21, a podczas ostatniego przejazdu Syracuse, RG Mekins Wskocz przed piłkę, aby złapać rozum gry. Zwycięstwo to 38 kolejnych zwycięstw u siebie Tygrysów.

Clemson Defense jest wyposażony w pazur z odpornym na wycieki przechwytywaczem

Obrona Clemsona jest wyposażona w sprzęgło z przechwytywaniem pieczęci gry, aby pozostać niepokonanym

Najlepszy komfort:

skok do przodu

Indiana znalazł strefę końcową, gdy po raz pierwszy dotknął piłki nożnej przeciwko Rutgersowi, na przykład Jaylen Lucas Wybuchł po Karmazynowych Rycerzach za domem 93 jardów.

Indiana otworzył grę potężnym uderzeniem z 93 jardów przez Jaylene Lucas

Indiana mocno otworzył grę potężnym kopnięciem z 93 jardów Jaylene Lucas, prowadząc 7-0.

zirytowany!

LSU QB Jaden Daniels Zdobył pięć przyłożeń, aby poprowadzić Tygrysy do zwycięstwa 45-20 przez zdenerwowanie nad numerem 7 Stara Pannaktóry był niepokonany w sobotnim meczu.

Uzyskaj więcej z futbolu uniwersyteckiego Śledź swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, wiadomości i nie tylko