Pulisic stawia stawkę 6/10, a remis Brazylii przywraca USMNT na właściwe tory

ORLANDO, Floryda – W środę na stadionie Camping World Stany Zjednoczone zremisowały z Brazylią 1:1 i zakończyły serię meczów towarzyskich przed Copa America.

Zespół Stars and Stripes dobrze podniósł się po sobotniej porażce z Kolumbią 5:1, pokazując nową energię przed 60-tysięczną publicznością.

Pomimo mocnego początku gospodarzy, Brazylia otworzyła wynik w 17. minucie Rodrigo Wykorzystał słabą dystrybucję bramkarza USMNT Matta Turnera I niewłaściwa amerykańska linia obrony. Amerykańska drużyna po popełnionym błędzie była jednak w stanie wrócić do meczu Christiana Pulisica Dośrodkowanie Joao Gomeza zza pola karnego doprowadziło do najgroźniejszej okazji w pierwszej połowie. Amerykanin nr 10 ustawił się w szeregu i wystrzelił prawą rakietą w lewy dolny róg bramki, wyrównując.

W drugiej połowie było więcej sytuacji do remisu, ale podopieczni Gregga Berhaltera odeprzeli Brazylię, utrzymując remis i nabierając dynamiki przed Copa. USMNT będzie teraz przygotowywać się do otwarcia turnieju 23 czerwca przeciwko Boliwia Na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie.

Oceny Graczy (0-10; 10 = najlepsza, 5 = średnia. Gracze wprowadzeni po 70 minutach nie otrzymują żadnej oceny.)

J.K. Matt Turner, 6– W trakcie meczu wykonał dwie ważne interwencje, ale proste błędy nadal go prześladowały. Słaba dystrybucja po raz kolejny przełożyła się na zdobycie bramki.

Obrońca Joe Scully’ego3– Trudno będzie przekonać kibiców, że może obsadzić to stanowisko Serginio Dest Nieważne w przypadku innych nieprawidłowych wyników.

Obrońca Chrisa Richardsa3– Rodrigo wyglądał na całkowicie oszołomionego przy pierwszym golu, co dało brazylijskiemu zawodnikowi mnóstwo miejsca na wykorzystanie okazji.

Obrońca Tima Reama4– Kolejny niepewny występ środkowego obrońcy Fulham, który stara się zapewnić bezpieczeństwo i siłę defensywie.

READ  Raport skautowy Final Four: Nieznani trenerzy FAU, UConn, Miami, San Diego St.

Obrońca Antoniego Robinsona4– Rafinha Szybko przejął kontrolę nad flanką Robinsona, stale stawiając obrońcę w bezbronnej pozycji.

mf Westona McKinneya3– Momentami był niewidoczny w środku pola. Miał kilka momentów w defensywie, ale to nie wystarczyło jak na zawodnika o tak wielkich umiejętnościach.

mf Younis Musa5– Jego pierwszy celny strzał mógł być jednym z jego najlepszych momentów, ale poza tym był ciągłym źródłem presji w ataku.

mf Giovanniego Reiny4– Z pewnością od pomocnika, który ma potencjał, aby zrobić różnicę, można spodziewać się więcej.

napastnik Tymoteusz Weah5– W całym meczu miał kilka świetnych momentów w ataku, a także odegrał kluczową rolę w utrzymaniu spójności i organizacji pomocy.

napastnik Ricardo Pepe3– Jako napastnik ataku Brazylii nie sprawdził się, ponieważ miał bardzo niewielki wpływ na piłkę.

Napastnik Christian Pulisic, 6- Kredyt jest udzielany tam, gdzie jest on należny. Rzut wolny z bliskiej odległości był oszałamiający, a zawodnik Milanu nieustannie znajdował sposób, by sprawić Brazylijczykom kłopot.

Alternatywy

napastnik Folarin Balogun5– Być może w niecałe 25 minut dał się poznać jako kluczowy napastnik Copa America.

mf Johnny’ego Cardoso4– Dobrze wkomponował się w środek pola i wczuł się w rytm gry, mimo że w drugiej połowie wszedł na boisko jako rezerwowy.

mf Tylera AdamsaN.R– Wszedł do Musy w 76. minucie.

DF Shaq Moore, Karolina Północna– Został wprowadzony do Scally’ego w końcowych momentach meczu.