Tytani pokonali 49ers 17:13 w pierwszym meczu przedsezonowym na stadionie Nissan

Nashville – Na pierwszej próbie generalnej zespołu na sezon 2024 Tytani podali kilka powodów do optymizmu.

W tym samym meczu Tytani pokazali także, że mają sporo do poprawy.

Witamy w przedsezonie, który Tytani rozpoczęli w sobotni wieczór zwycięstwem 17-13 nad 49ers po debiucie nowego trenera Briana Callahana.

„Uważam, że gracze pierwszej linii radzili sobie bardzo dobrze w ofensywie, strzelając gola w dwóch próbach, a mecz rozpoczął się dobrze dzięki dobrej grze po powrocie” – powiedział Callaghan. Dodał: „Na poziomie defensywnym w pierwszej próbie rozpoczęliśmy mecz powoli, ale potem odzyskaliśmy siły i daliśmy z siebie wszystko”.

Myślę, że przez większość czasu graliśmy czysto i skutecznie w ofensywie, więc był to dla nas dobry początek.

Jak wspomniał Callahan, był to ryzykowny początek dla obrony Tytanów, co pozwoliło 49ers zjechać na boisko po pierwszym posiadaniu i objąć prowadzenie 7:0 dzięki przyziemieniu z czterech jardów Jordana Masona.

Tytani zareagowali jednak szybko, strzelając dwa gole pod wodzą rozgrywającego Willa Levisa i na początku drugiej kwarty objęli prowadzenie 14-7.

Po tym, jak Levis strzelił gola z jednego jarda, obrońca Tejay Spears rzucił się na bramkę z czterech jardów.

Levis i pierwszy atakujący rozegrali dwie serie, a Levis wykonał 4 z 5 podań na 35 jardów w swoim meczu po zmianie rozgrywającego Masona Rudolpha na początku drugiej kwarty. Levis opublikował ocenę przechodniów na poziomie 85,3.

Do przerwy Tytani prowadzili 14-7, a Levis był zadowolony z występu i zwycięstwa.

„Dzięki naszej grupie miałem poczucie, że wykonaliśmy dobrą robotę, dbając o to, aby wszyscy dawali z siebie wszystko. Musimy po prostu być w tym coraz lepsi” – powiedział Levis.

Willis prowadził w siedmiu meczach, zdobywając 49 jardów, kończąc go golem z gry z 34 jardów autorstwa kopacza Braydena Narvesona i na 12:09 przed końcem meczu był wynik 17-7. Willis zakończył mecz 5 z 7 trafień na 38 jardów, a wskaźnik podań wyniósł 84,2.

Zespół 49ers zmniejszył deficyt do 17-13 na 8:26 przed końcem po przyłożeniu z sześciu jardów rozgrywającego Joshuy Dobbsa.

W sobotni wieczór w pierwszej drużynie Tennessee w obronie nie wystąpili między innymi Jeffery Simmons, Harold Landry, LeGarius Snead, Chidobe Awuzie i Quande Diggs.

Obrona, która w pierwszej połowie grała z rozgrywającym 49ers Brandonem Allenem, uspokoiła się po trudnym początku i w pierwszych 30 minutach meczu wykonała kilka akcji z pierwszym i drugim liniowym na boisku, zanim 49ers zdołali zdobyć bramkę ponownie w czwartej.

Liniowy defensywy Titans, K’ondre Coburn, zwolnił Dobbsa po stracie 15 jardów w ostatnich minutach meczu, a następnie obrońca Chance Campbell przechwycił podanie Dobbsa w ostatniej akcji meczu, aby utrzymać zwycięstwo.

Tytani wracają do akcji w przyszłą sobotę na stadionie Nissan w drugim przedsezonowym meczu przeciwko Seahawks.

„Musimy przyzwyczaić się do wygrywania” – powiedział Levis. „Zwycięstwo sprawia radość i wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mamy więc nadzieję, że we wszystkich tych meczach damy z siebie wszystko i poczujemy zwycięską atmosferę kontynuuj postęp.”