Adam Sandler pozwala swoim córkom napisać przemówienie Wild Gotham Awards – Rolling Stone

Adam Sandler Odchodzi Jego dwie córki napisały jego przezabawne, autoironiczne przemówienie podczas przyjmowania hołdu dla kariery podczas rozdania nagród Gotham 2022 w poniedziałek, 28 listopada.

Sandler rozpoczął przemówienie żartem, że jego dwoje dzieci zawołało go, że nie ma energii na napisanie przemówienia, zanim zaproponował, że zrobi to za niego. Sandler zgodził się i zauważył, że jego dzieci mają jeszcze jeden warunek: „Masz zamiar wygłosić przemówienie z tym głupim południowym akcentem, który robisz Wszystkie twoje głupie przemówienia w?” Oczywiście jest to obowiązkowe.

Przemówienie rozpoczęło się wspaniale, Sandler czytał: „Drodzy dygnitarze, wysoko wykształceni hipsterzy i wielu innych statystów na rozdaniu Gotham Awards: Dziękujemy za obdarzenie naszego ojca, pana Adama Sandlera, tą prestiżową nagrodą Lifetime Honor Award, we wszystkich czasach, w najlepszym czasie, aby osiągnąć GOAT… To wiele dla niego znaczy, ponieważ widzi większość nagród na swoim stojaku z trofeami w kształcie wiader z popcornem, sterowców lub fałszywych mini-Oskarów z napisem „Ojciec Roku, „które niestety kupił, gdy błąkał się w żałosnej mgle po głównych fabrykach na Times Square”.

Przemówienie Sandlera było usiane serią autoironicznych żartów na temat jego kariery. Kiedy zaczynał swoją karierę filmową pod koniec lat 80., powiedział, że jedną z jego naczelnych zasad było: „TBS potrzebuje treści, które będą wyświetlane pomiędzy wszystkimi cholernymi meczami koszykówki”. do wielki tatuśpękło, że jego dzieci pamiętały świetne komedie, takie jak film, który zapoczątkował karierę Cole’a i Dylana Sprouse lub film, który opłacił ich dom, domy ich babć, dom Roba Schneidera, ich historie, historie Roba Schneidera.

Omawiając niektóre z jego bardziej „poważnych” przedsięwzięć, jak np Pijany poncz miłosny i Nieoszlifowane kamienie szlachetneSandler zażartował, że te filmy „wprawiły widzów w zakłopotanie, gdy zastanawiali się nad tajemnicą: jak Bobby Boucher wykorzystał moje uczucia i rozśmieszył mnie, płakałem i pobiegłem do kościoła, aby zapytać Boga, dlaczego pobłogosławił jednego człowieka większym talentem niż cała obsada”. The Przygoda Posejdona i Matko Boska suma?”

READ  Derek Jeter o cracku Alexa Rodrigueza w ESPN doc: „Nie prawdziwy przyjaciel”

Sandler i jego córki zarezerwowali swoje najważniejsze „dziękuję” na finał, a komik zażartował: „Dziękuję, mamo, za znoszenie twojego taty i jego szalonych wahań nastroju przez te wszystkie lata. To naprawdę osiągnięcie godne Nagroda za całokształt twórczości.”

Następnie Sandler zrezygnował z lektora i dodał: „Doceniam wszystko… To wiele znaczy. Miałem świetną karierę, świetnie się bawiłem, robiąc te wszystkie filmy i dziękuję wszystkim, którzy tak ciężko nad nimi pracowali”.

wspólny

Sandler został ciepło przyjęty przez Josha i Benny’ego Safdie, braci, którzy wyrzucili go z pracy w 2019 roku Nieoszlifowane kamienie szlachetne (I kto podobno pracuje z Sandlerem nad nowym projektem). Para pamiętała, jak oglądała Sandlera Sobotni wieczór na żywo I posłuchaj jego komediowego albumu z 1993 roku, Wszyscy będą się z ciebie śmiać! Z wyciszonym dźwiękiem, żeby ich ojciec nie słyszał.

Następnie Benny Safdie przejrzał przebojową serię filmów Sandlera Billy’ego Madisona Dla mnie Pijany poncz miłosny Zaczął nazywać Sandlera „rewolucją przemysłową czynów”. To skłoniło Benny’ego do powtórzenia klasycznego słowa w słowo Wszyscy w tym pokoju są teraz głupsi. Przemówienie z wielkiej akademickiej sceny dziesięcioboju w Billy’ego Madisona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *