Adrian Peterson z Le’Veon Bell TKO w konflikcie z poprzednimi występami w NFL

W meczu bokserskim, w którym pojawiły się dwie byłe gwiazdy NFL, Levon Bell lepszy niż Adrian Petersonpotrząsnął nim twardą prawą ręką, aby w sobotni wieczór zwyciężyć przez TKO w piątej rundzie na stadionie Bank of California w Los Angeles.

Bill i Peterson byli dwoma największymi nazwiskami na karcie, która została nazwana „Social Gloves: No More Talk”.

Po czterech wolnych rundach w ich pięciorundowych targach, Bill Peterson spadł na piątym miejscu z prostą w prawo, która sprawiła, że ​​opadł na brodę. Peterson był chwiejny, kiedy stanął na nogi, zmuszając sędziego do przerwania meczu, podczas gdy Peterson kołysał się z boku na bok.

Peterson pokonał Bale’a wcześniej w walce, ale była to głównie sprawa bez żadnych wydarzeń, aż do decydującego ciosu Bale’a w piątym inningu.

„Naprawdę doceniam miłość i wsparcie wszystkich”, powiedział Bell, była gwiazda Pittsburgh Steelers po walce. „To naprawdę mnie rozkręciło. Szczerze, cała ta nienawiść… która mnie motywuje.”

Bale, 30 lat, powtórzył swoje plany kontynuowania kariery w boksie, mówiąc, że postawił za sobą piłkę nożną.

Przed sobotnim wydarzeniem Bale, który w zeszłym sezonie rozegrał osiem meczów z Tampa Bay Buccaneers i Baltimore Ravens, powiedział, że chce być gwiazdą ringu po imponującej karierze na boisku piłkarskim.

Peterson, który zajmuje piąte miejsce w historii NFL z dystansem 14 918 jardów, rozegrał w 2021 roku w sumie cztery mecze z Tennessee Titans i Seattle Seahawks. Podobnie jak Bell, 37-letni Peterson nie przeszedł oficjalnie na emeryturę. Peterson powiedział, że zawsze był fanem boksu i że zaakceptował możliwość dobrej zabawy i utrzymania formy przed ewentualnym powrotem do NFL.

Karta tytułowa to gwiazda YouTube Austin McBroom, były koszykarz uniwersytecki, który ma 6,4 miliona obserwujących na Instagramie. A Nick YoungByła gwiazda NBA, znana również jako Swaggy P, zmierzyła się z influencerem społecznościowym Minikonem.

READ  Tim Anderson z White Sox został zawieszony i ukarany grzywną za włączenie wentylatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.