AirPods Pro 2 mają mieć ulepszony układ H1, Find My, wykrywanie tętna, USB-C i nie tylko

następne pokolenie AirPods Pro Może zawierać długą listę nowych funkcji, w tym wykrywanie tętna, możliwość działania jako aparat słuchowy i port USB-C zgodnie z raportem z 52 głosy.


Witryna twierdzi, że otrzymała nowe informacje o AirPods Pro‌ 2 i wykorzystała te informacje, aby przedstawić kilka obrazów tego, jak mogą wyglądać słuchawki douszne. Jeśli chodzi o design, wciąż istnieje powód, dla którego, wbrew niektórym plotkom o wyglądzie bezdrzewnym, AirPods Pro‌ 2 są bardzo podobne do AirPods Pro‌ i AirPods 3.

airpody pro 2 2
Chociaż „AirPods Pro” 2 wyglądają podobnie do „AirPods Pro”, 52 głosy Twierdzi, że będzie długa lista nowych funkcji. Niektóre z tych plotek słyszeliśmy już wcześniej, ale dzisiejszy raport zawiera więcej szczegółów.

  • Zaktualizowany układ H1 Oczekuje się, że zaktualizowany układ H1 będzie wyposażony w ulepszony system enkapsulacji SiP i samodostosowujące się funkcje redukcji szumów. Obejmie to również lepszą wydajność i lepsze zużycie energii.
  • odnaleźć – Oczekuje się, że będzie obsługiwać AirPods Pro‌ 2 odnaleźć funkcji, umożliwiając im ich zlokalizowanie za pomocą aplikacji Znajdź mój. Wcześniejsze plotki sugerowały, że na obudowie będzie głośnik, który pozwoli im odtwarzać dźwięk, gdy zostaną zgubione.
  • Wykrywanie tętna Słyszeliśmy wcześniejsze pogłoski o czujnikach zdrowia pojawiających się w AirPods Pro‌ i 52 głosy Twierdzi, że będą w stanie wykryć tętno z wnętrza ucha.
  • wykrywanie temperatury – Czujnik tętna może również obsługiwać wykrywanie temperatury, ale 52 głosy Mówi, że nie można tego potwierdzić.
  • Ulepszenia dźwięku Wygląda na to, że AirPods Pro 2 podzielą akustykę z AirPods 3, które są „połączeniem dedykowanych jednostek napędowych o dużej pojemności i głośników o wysokim zakresie dynamiki”. Włączone zostanie samodostosowująca się korekcja, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy i udostępnianie dźwięku.
  • Port USB-C Zamiast Lightning, „AirPods Pro” mogą przyjąć 2 porty USB-C.
  • Zdolności słuchowe52 głosy Twierdzi, że „AirPods Pro” 2 będą działać jak aparat słuchowy. Wydaje się, że dźwięk można „zbierać przez etui ładujące i przesyłać do słuchawki w celu optymalizacji dźwięku i odtwarzania”, aby pomóc osobom z wadami słuchu lepiej słyszeć dźwięk w otoczeniu. Witryna uważa, że ​​to, co wcześniej opisywano jako uchwyt na smycz z boku AirPods Pro‌ 2, jest w rzeczywistości rodzajem aparatu słuchowego, który brzmi podejrzanie.
READ  Jak wyglądałaby przyszłość bez haseł i kiedy może się to wydarzyć

W przeszłości słyszeliśmy plotki o większości tych funkcji, ale funkcjonalność aparatów słuchowych jest nowa. Słyszeliśmy również sprzeczne plotki na temat projektu AirPods Pro 2, ale informacje na temat wyglądu AirPods 3 i AirPods Pro, które wciąż mają trzon, umacniają się.

airpody pro 2 3
52 głosy W przeszłości dostarczała dokładnych informacji o nadchodzących produktach audio Apple, ale witryna podzieliła się również pewnymi wątpliwymi plotkami, więc ma mieszane osiągnięcia. Niektóre z tych funkcji wydają się wiarygodne, ponieważ słyszeliśmy już o nich wskazówki, ale inne, takie jak funkcjonalność aparatów słuchowych, są bardziej egzotyczne. Z tego powodu do tych informacji należy podchodzić z pewnym sceptycyzmem.

popularne historie

Czego można oczekiwać od Apple do lipca: iOS 16 beta, nowy MacBook Air, promocje z okazji powrotu do szkoły i nie tylko

Chociaż miesiące letnie po WWDC są często stosunkowo spokojnym okresem roku dla Apple, nadal istnieją pewne ważne punkty w programie do lipca. Poniżej podsumowaliśmy sześć rzeczy, których oczekujemy od Apple w ciągu najbliższych sześciu tygodni. Publiczne wersje beta iOS 16 i nie tylko W ramach WWDC 2022 firma Apple ogłosiła, że ​​publiczne wersje beta iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura, watchOS 9, tvOS 16…

Wbudowane rozpoznawanie muzyki w iPhone’ie synchronizuje się z Shazam na iOS 16

Od wydania iOS 14.2 w 2020 roku iPhone ma funkcję rozpoznawania muzyki wbudowaną w Centrum sterowania oparte na Shazam. A w systemie iOS 16, a także w wersji beta systemu iOS 15.6, funkcja ta otrzymała niewielką, ale przydatną aktualizację. Jak zauważył usersomeone_andrew na Twitterze, utwory zidentyfikowane za pomocą rozpoznawania muzyki w Control Center w końcu synchronizują się z Shazam. Pozostaje również…

Apple potwierdza, że ​​iPad nie będzie już obsługiwany jako hub w iOS 16

Firma Apple potwierdziła dzisiaj, że iPad nie będzie mógł być używany jako centrum domowe po premierze iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura i HomePod 16 tej jesieni. Jak odkryto w kodzie iOS 16 przez współpracownika MacRumors, Steve’a Mosera, Apple twierdzi, że iPad nie będzie obsługiwany jako centrum domowe. Te informacje będą wyświetlane w aplikacji Home po aktualizacji do iOS 16.A home…

READ  Serwery Tiny Tina's Wonderlands zostały wyłączone bez wyjaśnienia od oprogramowania Gearbox

iOS 16 Beta Tales 2: Nowe kolory tła, kopia zapasowa LTE, filtrowanie SMS-ów i nie tylko

Firma Apple dedykowała dziś drugą wersję beta iOS 16 i iPadOS 16 programistom do celów testowych, a nowe wersje beta wprowadzają nowe funkcje i udoskonalają niektóre zmiany wprowadzone przez Apple w pierwszym wydaniu iOS 16. Zasubskrybuj kanał YouTube MacRumors, aby uzyskać więcej filmów. Dostosowywanie fototapety na ekranie blokady Podczas dostosowywania zdjęcia na ekranie blokady dostępne są dwa nowe typy DuoTone i …

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, podpowiada w zestawie słuchawkowym AR/VR: „Bądź na bieżąco, a zobaczysz, co mamy do zaoferowania”

W tym tygodniu CEO Tim Cook udzielił wywiadu China Daily, w którym po raz kolejny skomentował przyszłość rozszerzonej rzeczywistości i wspomniał o pracach Apple nad zestawem słuchawkowym AR/VR. Render powiedział za pośrednictwem projektanta Iana Zelbo Cooka, że ​​Apple jest podekscytowany możliwościami w rozszerzonej rzeczywistości, co nie jest zbyt odległe od poprzednich komentarzy, które wygłosił, ale dodał, że ludzie powinni…

Apple Seeds iOS 16 i iPadOS 16 beta 2 dla programistów

Firma Apple przygotowała dziś drugą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 16 i iPadOS 16 dla programistów do celów testowych, a aktualizacje pojawią się dwa tygodnie po tym, jak Apple ujawniło nowe oprogramowanie na WWDC i wydało początkową wersję beta. Zarejestrowani programiści mogą pobierać profile iOS i iPadOS 16 z Apple Developer Center, a po zainstalowaniu wersje beta będą dostępne bezprzewodowo. Dany…

Twelve South wprowadza nową ładowarkę „HiRise 3” do iPhone’a, Apple Watch i AirPods

Twelve South ogłosiło dzisiaj ładowarkę stojącą „HiRise 3” do iPhone’a, Apple Watch i AirPods w cenie 99,99 USD. Podstawka obsługuje ładowanie zgodne z MagSafe i trzyma iPhone’a 12 lub nowszego w pionie, a także zawiera płytę ładującą do zegarka Apple Watch i stację dokującą do ładowania Qi na podstawie, która obsługuje AirPods lub dowolny smartfon zgodny z Qi. HiRise 3 jest dostępny w kolorze czarnym i białym…

READ  Square Enix szczegółowo opisuje bieżące problemy i przyszłość nowego Switch Racer Chocobo GP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.