Aishwarya Rai – Bliźniacy Abhishek Bachchan w czerni na IIFA, reakcja Amitabha Bachchana

Po dniach chodzenia po czerwonym dywanie na przyjęciu urodzinowym Karana Johara, Aishwarya Rai A Abhishek Bachchan W sobotę szli razem po zielonym dywanie podczas rozdania nagród IIFA w Abu Zabi. Podczas imprezy para była bliźniakami w czerni. Zdjęcia ich z wydarzenia pojawiły się również w Internecie. Amitabh Bachchan Wyrósł na jednego z ich największych fanów i dwukrotnie pochwalił ich na Twitterze. Przeczytaj także: Aishwarya Rai i Abhishek Bachchan spacerują po czerwonym dywanie na przyjęciu urodzinowym Karana Johara, w którym uczestniczy Salman Khan. patrz na obrazki

Abhishek wziął udział w wydarzeniu w czarno-szarym garniturze, podczas gdy Aishwarya dołączyła do niego w czarnym garniturze z pełnymi rękawami z kolorowymi kwiatowymi detalami. Gdy oficjalny kanał na Twitterze dla IIFA udostępnił ich zdjęcie, Amitabh odpowiedział na tweeta, nazywając ich wygląd „wstrząsającym”.

Amitabh Bachchan Odpowiedz na zdjęcia Abhisheka Bachchana i Aishwaryi Rai z IIFA.

Wielu fanów Bachchan również wchodziło w interakcję ze swoimi zdjęciami. Jeden z fanów nazwał ich „najsłodszą parą w branży”, podczas gdy inny skomentował: „Zawsze najlepsza i najbardziej stylowa para”. Inny fan nazwał ich „najlepszym duetem”. Jak podano w komentarzu „Własność Indii”.

Konto fanów opublikowało również dwa zdjęcia pary na Twitterze z podpisem „Omgeee Abjuniorbachchan Love and Love to spojrzenie z miłością żony #AishwaryaRaiBachchan”. Amitabh odpowiedział na tweeta podobnym tonem, mówiąc „tak, tak, tak” wraz z emoji klaszczącej dłoni.

Raporty mówią, że Abhishek otworzył wydarzenie, wychodząc na scenę, by powitać gości. Aishwarya i Abhishek wrócili z Cannes w zeszłym miesiącu, gdy Aishwarya kilka razy chodził po czerwonym dywanie. Chociaż nie uczestniczyli razem w przedstawieniu, brali udział w niektórych imprezach i odwiedzali restauracje w mieście.

Aishwarya była ostatnio widziana w filmie Fanney Khan z 2018 roku. Teraz pojawi się w Ponniyin Selvan 1, autorze wielu gwiazd Mani Ratnama. Abhishek był ostatnio widziany w Dasvi jako skorumpowany i uwięziony polityk. Amitabh wielokrotnie chwalił go w mediach społecznościowych i powiedział, że nadal będzie to robił, bez względu na to, co trolle mówią o jego geście.

READ  Disney uruchamia statek wycieczkowy Wish

bliska historia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *