Akcje robiące największe ruchy po godzinach: LULU, MDB, FIVE

Znak Lululemon w centrum handlowym w San Diego w Kalifornii, 23 listopada 2022 r.

Mike’a Blake’a | agencji Reutera

Sprawdź firmy pojawiające się na pierwszych stronach gazet po dzwonku.

Lululemon – Akcje Lululemon wzrosły o 12% po tym, jak sprzedawca odzieży sportowej odnotował lepsze niż oczekiwano zyski w pierwszym kwartale fiskalnym i podniósł prognozy na cały rok. Spółka odnotowała również wzrost sprzedaży o 24% w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.

MongoDB – Akcje MongoDB wzrosły o 19%. Platforma programisty danych została opublikowana Kierowanie wybuchem. MongoDB spodziewa się, że przychody w drugim kwartale wyniosą od 388 mln USD do 392 mln USD, w porównaniu z oczekiwaniami analityków na poziomie 362 mln USD na Refinitiv. MongoDB odrzucił najwyższe i najniższe wyniki w swoim najnowszym raporcie kwartalnym.

Pięć poniżej – Akcje sieci dyskontów wzrosły o 6% w rozszerzonym obrocie. Five Below odnotowało zysk w wysokości 67 centów na akcję, podczas gdy analitycy ankietowani przez Refinitiv oszacowali zysk na 63 centy na akcję. Jednak Five Pilot odnotował przychody w wysokości 726 milionów dolarów, w porównaniu z prognozą Wall Street na poziomie 728 milionów dolarów. Prognozy na drugi kwartał były niższe od oczekiwań analityków.

Broadcom – Akcje chipów spadły o prawie 1% w przedłużonym okresie handlowym. Firma Broadcom odnotowała korzystne prognozy zysków i strat za drugi kwartał oraz przychody za trzeci kwartał fiskalny, które nieco wyprzedziły oczekiwania Wall Street. Akcje wzrosły o 41%, kiedy pojawił się ten raport.

PagerDuty Akcje firmy zarządzającej operacjami cyfrowymi spadły po dzwonku o ponad 11%. PagerDuty podał skorygowany zysk na akcję, który przebił szacunki Wall Street, ale wydał słabsze niż oczekiwano prognozy przychodów.

Asana – akcje operatora platformy do zarządzania pracą zyskały 2% rynku usług pocztowych. Według FactSet Asana odnotowała niższą niż oczekiwano stratę i przychody, które przebiły oczekiwania analityków w pierwszym kwartale.

READ  Kontrakty terminowe na akcje rosły we wtorek rano

Samsara – Akcje Samsary wzrosły o 13% w przedłużonym obrocie po tym, jak Internet of Things odnotował mniejszą niż oczekiwano stratę w pierwszym kwartale, zgodnie z FactSet. Przychody również wyprzedziły szacunki z Wall Street, podczas gdy całoroczne prognozy dotyczące sprzedaży wzrosły.

ChargePoint Akcje ChargePoint spadły o ponad 4% w rozszerzonym obrocie. Akcje ładowania pojazdów elektrycznych przebiły oczekiwania Wall Street dotyczące zysków, ale podzieliły się lekkimi wskazówkami na bieżący kwartał, które nie spełniły oczekiwań.

Akcje SentinelOne – SentinelOne spadł o 34% po dzwonku, ponieważ firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem obniżyła prognozy przychodów i nie spełniła prognoz przychodów Wall Street w ostatnim okresie.

— Darla Mercado z CNBC przyczyniła się do powstania reportażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *