Akcje zmieniają się po godzinach: DOCU, GM, MTN

Witryna DocuSign na laptopie w Dobbs Ferry, Nowy Jork, 1 kwietnia 2021 r.

Tiffany Hagler Gerd | Bloomberg | Obrazy Getty’ego

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po godzinach.

DocuSign – DocuSign skoczył o 5,6% w rozszerzonym handlu po tym, jak elektroniczny twórca transakcji pokonał oczekiwania analityków w pierwszym kwartale roku na najwyższych i najniższych poziomach. DocuSign odnotował skorygowany zysk w pierwszym kwartale w wysokości 72 centów na akcję, pokonując konsensus szacunkowy na poziomie 56 centów, według Refinitiv. Odnotował przychody w wysokości 661 milionów dolarów, przekraczając oczekiwania na poziomie 642 milionów dolarów.

Akcje Vail Resorts spadły o 3,9% po tym, jak Vail Resorts nie spełnił oczekiwań dotyczących zysków za trzeci kwartał. Firma zajmująca się górskimi kurortami odnotowała zysk w wysokości 8,18 USD na akcję, podczas gdy analitycy ankietowani przez Refinitiv oczekiwali 8,84 USD na akcję. Odnotował przychody w wysokości 1,24 miliarda dolarów, mniej niż szacowano na 1,27 miliarda dolarów.

General Motors – General Motors wzrósł o 3% po tym, jak dyrektor generalny Mary Barra i dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, powiedzieli, że producent samochodów dołączy do Ford Motor we współpracy z Teslą w celu korzystania z północnoamerykańskiej sieci ładowania producenta samochodów elektrycznych. Akcje Tesli również wzrosły o 3% w rozszerzonym obrocie.

Comtech Telecom – Akcje spadły o 2,8% po Comtech Telecom wspomniany Wyniki finansowe za III kw. Firma zajmująca się komunikacją satelitarną zgłosiła stratę GAAP w wysokości 33 centów na akcję, co oznacza wzrost w porównaniu z okresem rok temu, kiedy odnotowała stratę w wysokości 6 centów na akcję. Według FactSet nieznacznie przekroczył oczekiwania dotyczące przychodów, osiągając 136,3 mln USD, w porównaniu do konsensusu na poziomie 136 mln USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *