Aktualizacja N64 Switch Online na żywo (wersja 2.6.0), oto zawartość zestawu

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Biblioteka N64 Switch Online otrzymała wcześniej aktualizację dotyczącą dodania Nintendo Classic Wyścig na falach 64A także uaktualnienie aplikacji do wersji 2.6.0.

Nintendo nie publikuje informacji o łatkach dla tych konkretnych aktualizacji, ale na szczęście dla dataminera Nintendo kopuła owsa Tutaj ponownie, aby ujawnić wszystko, co dzieje się za kulisami. W tym miesiącu sporo się dzieje na zapleczu – z kilkoma poprawkami do wydania z zeszłego miesiąca, liga łamigłówek pokemon:

[NSO – Nintendo 64] Wersja 2.6.0 została wydana.
– Dodano wyścig na fali 64.
– Zmodyfikowano ustawienia przeglądarki dla wersji Pokemon Puzzle League NTSC, niemieckiej i francuskiej PAL (ustawienia związane ze sklepem z kolorowymi ramkami zostały usunięte).
– Dostosuj sortowanie, aby umieścić wersje PAL po NTSC.

Ponadto nastąpiły pewne zmiany w implementacji N64 w Japonii. Zwróć uwagę na pewne zmiany Niestandardowe Robo V2.0 Podobnie jak reklamy Fanta w Wave Race 64, które zostały zastąpione logo N64.

Tymczasem w Japonii nastąpiły dodatkowe zmiany. Warto zauważyć, że wygląda na to, że reklamy Fanta zostały usunięte w Wave Race 64.

Dataminer i użytkownik Nintendo Life luigiblood Idzie bardziej szczegółowo:

Przełącznik N64 Online 2.6.0:
– W Pokémon Puzzle League usunięto konfigurację, zaktualizowano PCB i NRO (kod zrekompilowany). Może coś naprawić.
– Custom Robo V2 zaktualizował PCB i NRO.
– Wave Race 64 Rumble Pak (Japonia) zastąpił reklamy Fanta logo Nintendo 64.

Ta najnowsza aktualizacja zawiera pewne zmiany w wersji 2.4.0. Możesz dowiedzieć się więcej na naszej stronie Poprzednie pokrycie.

Co sądzisz o najnowszej partii modów w wersji 2.6.0? Czy sam coś zauważyłeś? Czy wypróbowałeś już usługę dodatku? Zostaw komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.