Aktualizacje na żywo Nipsey Hussle: Eric Holder winny morderstwa pierwszego stopnia

dług…Rozeta Rago dla The New York Times

Pozwany Eric R. Bryanita Nicholson, która od niechcenia obserwowała Holdera Jr., zeznała, że ​​eskortowała go do iz miejsca strzelaniny.

Zeznała, że ​​dzień strzelaniny zaczął się bez wzmianki. Ona i Pan Holder również spotkał się miesiąc wcześniej, a ona jeździła w niepełnym wymiarze godzin dla Lyfta i odebrała go za opłatą. Powiedziała, że ​​w następnych tygodniach zbliżyli się do siebie i często zawozili pana Holdera do Long Beach lub Los Angeles, na plażę, do Hollywood Walk of Fame. Ich związek był normalny, powiedziała.

W dniu strzelaniny pani Nicholson zeznała, że ​​para poszła na pobliski swap. Pani Nicholson została objęta zwolnieniem z odpowiedzialności karnej za jej zeznania.

Pani Holder może kupić frytki z serem chili. Kiedy Nicholson wszedł tego dnia do centrum handlowego, zobaczył Nipseya Hussleya stojącego przed jego sklepem w stroju do maratonu. Powiedział panu Hussowi, że jest piękny i chce zrobić z nim zdjęcie. powiedział Posiadacz. Pan. Holder nie wspomniał, że zna pobliskiego rapera, zeznała.

Zeznała, że ​​podszedł do Hussa, który był otoczony przez grupę mężczyzn, aby zrobić sobie selfie. To będzie ostatnie zdjęcie rapera.

Pan. Niektórzy świadkowie zeznali, że Hassel ostrzegł Holdera, że ​​krążą pogłoski, że współpracuje z organami ścigania lub został aresztowany. Pani Nicholson zeznała, że ​​pan. Holder powiedział, że zapytał Hussa, czy wytarł, ale Huss powiedział, że wyglądało to tak, jakby go zbywał. Powiedziała, że ​​wróciła do samochodu i zatrzymała się w pobliskim zaułku, żeby pan Holder mógł coś zjeść.

Pan. Holder następnie wyciągnął pistolet, co zeznała pani Nicholson, ale wcześniej powiedziała, że ​​trzyma broń dla ochrony.

READ  Według badań nadmierna ilość snu może być oznaką demencji

Pan. Powiedziała, że ​​Holder wysiadła z samochodu i położyła frytki na masce pobliskiej ciężarówki. Niedługo później, jak powiedziała pani Nicholson, usłyszała strzały.

Pan. Zeznała, że ​​gdy Holder wrócił do swojego samochodu, kazał jej prowadzić, bo inaczej ją spoliczkuje. Zeznała, że ​​nie zdawała sobie wtedy sprawy, że mógł oddać strzały. Tej nocy zeznał, panie. Zgodził się pozwolić Holderowi zostać z nim w domu jego matki, a później wykorzystał swoją tożsamość, aby pomóc mu zameldować się w motelu.

Zeznała, że ​​zdawała sobie sprawę, że pan Holder może być również zamieszany, gdy jej matka rozpoznała w wiadomościach białego Chevy Cruze pani Nicholson ponad dzień po morderstwie.

— Miałam nadzieję, że nie ma z tym nic wspólnego — powiedziała pani. Nicholson powiedział adwokatowi sprawy, Johnowi McKinney, podczas jego zeznań. „Byłem wtedy nerwowym wrakiem”.

W swoim wystąpieniu otwierającym, pan. McKinney przedstawiał panią Nicholson jako nieświadomą wspólniczkę.

– Kiedy pani Nicholson zeznaje, zwróć na nią uwagę – powiedział. – Myślę, że znajdziesz w niej niewinność, prostotę.

Pan. McKinney upierał się, że pani Nicholson szybko zgodziła się na współpracę z policją. Pozwolił władzom na dostęp do danych ze swojego telefonu i poddał się kilkugodzinnym wywiadom.

„Pomyślałem: „O mój Boże, to moja reputacja” – zeznał w sądzie.

Aaron Johnson, panie Publiczny obrońca Holdera zapytał panią Nicholson o drobne rozbieżności między jej poprzednimi relacjami a relacjami, które podała na stoisku: Mr. Hassel powiedział panu Holderowi, że w kolorze ciężarówki, w której Holder zostawił swoje frytki, „musi ostygnąć”. (Pani Nicholson odpowiedziała, że ​​zachowanie Hustle było „fajne” i powiedziała, że ​​nie poleciła panu Holderowi się uspokoić.)

Na stanowisku świadka pani Nicholson często odpowiadała na pytania zrelaksowanym „tak” lub „nie wiem”. Ubrany w szary garnitur z przyciemnionym wzorem okien, pan. Holder w większości unikał jej wzroku lub patrzył na nią beznamiętnie.

READ  NFL, NFLPA omawiają nowe zasady rządowe 19 w celu zmniejszenia obciążenia zaszczepionych graczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *