Aktualizacje na żywo z Mistrzostw Świata 2022: Kostaryka prowadzi ostatnio w Japonii

Niedziela to początek drugiego tygodnia Mistrzostwa Świata 2022, a my zapewniamy Ci od początku do końca każdy moment, który musisz zobaczyć! Rozpoczęcie pracy z FS1, Japonia Przyjmuje Kostaryka Na stadionie Ahmed Bin Ali w Al-Rayyan w Katarze, po zwycięstwie w grupie E.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najważniejsze sztuki.

Japonia kontra Kostaryka

ustawienie sceny

Japonia dąży do zwycięstw w Pucharze Świata jeden po drugim po raz pierwszy od 2002 roku Niemcyi 2-1na sesji otwierającej w środę.

Z drugiej strony Kostaryka chce się podnieść po tym, jak została zmiażdżona 7-0 strata do Hiszpania wcześniej w tym tygodniu.

Japonia dąży do awansu do rundy eliminacyjnej

Jeśli pokonają Kostarykę w niedzielę, Japonia może awansować do fazy pucharowej turnieju z meczem do stracenia. World Cup Now mówił o możliwych scenariuszach dla grupy E.

48′: Japonia się budzi

Wataru Endo Poszedł jednak na całość i próbował strzelić pierwszego gola w meczu Franciszka Calvo Dostał nogę z przodu, aby pomóc Japonii zejść z planszy.

Takuma Asano Wypróbowałem uderzenie głową z odbicia i obroniłem to Keylora Navasa.

63′ – Japonia nie wykorzystuje złotej okazji

Japończykom przyznano rzut wolny tuż za polem karnym, co dało im wielką szansę na zdobycie pierwszego gola w meczu. ale, Yuki Soma Strzelił nad bramką i mecz pozostał bezbramkowy.

70′ – Japonia prawie wykonała rzut karny

Calvo popełnił poważny błąd dla Kostaryki przy okazji zdobycia bramki dla Japonii. poślizgnął się Junya Ito Tuż za linią wejściową pola karnego, dając Japonii kolejny rzut wolny z tego pola.

READ  Przewidywane składy, wiadomości o drużynie, najlepsza jedenastka

72′ – Japonia wciąż nie może wykorzystać rzutów wolnych

po żółtej kartce Daichi Kamada Wykonaj rzut wolny bezpośrednio zza pola karnego. Mimo to kostarykański mur był skuteczny i zatrzymał strzał. Soma odbił się, ale jego strzał również został zablokowany.

81′ – Kostaryka zdobywa bramkę!

Będąc cicho przez całą drugą połowę i większą część meczu, Kostaryka mogła podtrzymać nadzieje na mundial Keszera Fullera Połączony z przejść z Jelcyn Tejeda, zdobywając bramkę z górnej części pola karnego. Wyciągnięty strzał Fullera minął Shuichi Gonda na 1:0 po pierwszym strzale Kostaryki na bramkę meczu.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

Czytaj więcej Mistrzostwa Świata:

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.


Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylkoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *