Alan Wake Remastered On Switch wygląda szorstko

Zrzut ekranu przedstawiający Alana Wake pracującego na Switchu.

dobre wieści! Świetna strzelanka trzecioosobowa, Alan WakeTeraz na Nintendo Switch. Złe wieści! Jest to… bardzo trudny port, z wczesnymi wrażeniami sugerującymi, że jest wadliwy, źle wygląda i ma też pewne problemy z ramką.

Alan Wake Został wydany po raz pierwszy w 2010 roku na Xbox 360Od tego czasu został przeniesiony na PC i bardziej nowoczesne konsole za pośrednictwem zmodyfikowanej wersji gry. Opracowany przez Remedy, to samo studio, które stoi za znakomitymi grami, takimi jak Max Payne A kontrola, Alan Wake To upiorna i wzburzona strzelanka z horroru, w której występuje… Alan Wake. Jest pisarzem z blokiem pisarskim i podróżuje z żoną do miejsca bardzo podobnego do Twin Peaks. Potem z potworami cienia przytrafiają się naprawdę złe rzeczy.

W maju tego roku Remedy ogłosiło Remastered Alan Wake Będzie Jadąc do przełącznika. Teraz, kilka godzin temu, został wprowadzony do eShopu, a pierwsze osoby, które go wypróbowały, dzieliły się rozczarowującymi wiadomościami o tym nowym sklepie. Jednym z głównych zarzutów są dziwne i bardzo zauważalne błędy graficzne. Ktoś napisał na Twitterze zrzut ekranu Pokazuje nawet górę, w której brakuje części ciała. Pojawia się ostatnia czysta biała dziwna tekstura Z zielonymi plamami pojawiającymi się w pierwszej części gry. (Nie, nie powinno wyglądać śnieżnie.)

Lekarstwo / Klub Nintendo 1UP

Prawdopodobnie są to tylko błędy graficzne, z którymi nie każdy gracz się spotka. Ale nawet jeśli gra działa, nie wygląda świetnie. Niektóre wczesne nagrania z rozgrywki z Alan Wake Na Switchu wydaje się, że często gubi ramki. Wygląda też bardzo niewyraźnie, ponieważ niektóre obiekty w oddali są zredukowane do cieni o niskiej rozdzielczości, które są trudno rozpoznawalne. Wygląda również na to, że oświetlenie bardzo się pogorszyło, prawie wszystkie cienie zniknęły, przez co cała gra wygląda na bardzo płaską i przestarzałą. A postrzępione są wszędzie. Efektem końcowym jest gra, która wydaje się niestabilna i chaotyczna.

Jasne, oryginalna gra na Xbox 360 nie była idealna, ale przeprojektowane porty i oryginalna wersja na PC wyglądały lepiej niż to i grały lepiej. Kotaku Skontaktowałem się z Remedy w sprawie problemów wizualnych i zapytałem, czy firma ma jakieś plany naprawienia gry w przyszłości. W międzyczasie polecam zagrać w oryginalną wersję gry na PC na Steam Deck, jeśli chcesz trochę gier mobilnych Alan Wake Praca. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​po kilku drobnych poprawkach w ustawieniach działa świetnie i wygląda o wiele lepiej niż ta nowa wersja Switcha.

Podczas gdy ten nowy port Alan Wake Może nie jest fajnie, nadal to mamy Alan Wake 2 Już w przyszłości. To była gra Został ogłoszony w zeszłym roku podczas Game Awards I wygląda na to, że będzie to sprawa o wiele bardziej przerażająca. Jako ktoś, kto kocha gry terapeutyczne i przerażające rzeczy, jestem naprawdę podekscytowany.

READ  Aya Neo 2 i Aya Neo Slide mają specyfikacje, które mogą rzucić wyzwanie Steam Deck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.