Alex Cora, Boston Red Sox postanowił „odpowiednio zaplanować” bez wielu wrażliwych graczy w Toronto

BOSTON – Główny trener Alex Cora powiedział, że Boston Red Sox spodziewa się, że w nadchodzącej serii przeciwko Toronto Blue Jays w Kanadzie nie będzie kilku niezaszczepionych graczy.

uruchom wyrzutnik hak do opalania Powiedział The Boston Globe Sunday, że nie został zaszczepiony przeciwko COVID-19 i nie zagra podczas serii czterech meczów, która rozpocznie się w poniedziałek 25 kwietnia.

Aby wjechać do Kanady, rząd kanadyjski wymaga, aby osoba otrzymała drugą dawkę szczepionki COVID-19 – lub jedną dawkę od Johnson & Johnson – co najmniej 14 dni przed wjazdem.

„Jestem zszokowany, że nie dam rady tak wystartować”, powiedział Hawk (1:0), który był mocny w dwóch startach w tym sezonie, w tym w wygranym z Minnesota Twins w sobotę na Fenway Park.

Cora została zapytana po ich wygranym 8-1 z Minnesota Twins w niedzielę, czy spodziewa się, że straci innych graczy.

– Tak – powiedziała Cora. Nie zadano żadnego pytania uzupełniającego i zakończył konferencję prasową.

Zapytana wcześniej o Hawka, Cora powiedziała: „Już to wiedzieliśmy, więc odpowiednio zaplanujemy”.

Gracze, którzy zostali odsunięci na bok z powodu problemów ze szczepionką COVID-19, nie otrzymują wynagrodzenia i nie otrzymują znaczącego okresowego czasu obsługi, gdy znajdują się na liście zastrzeżonej.

Oakland Athletics umieściło zapaśnika Austina Allena oraz leworęcznych AJ Puka i Kirby’ego Sneada na liście ograniczonej ich serii w Toronto w ten weekend.

„Myślę, że jest to osobisty wybór dla każdego, niezależnie od tego, czy go dostanie, czy nie” – powiedział Hawk The Globe.

Major League Baseball nie jest jedynym, który ma problem z podróżami do Kanady. Filadelfia będzie 76ers w NBA bez obrońcy Matisse’a Thybulle’a, gdy Eastern Conference Supplement Series kontra Toronto Raptors wyruszy na północ na mecze 3 i 4.

READ  Patrick Mahomes – Priorytetem jest „dziedzictwo i wygrywanie pierścieni”, a nie pieniądze

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *