Andrea Riseborough utrzymuje swoją nominację do Oscara dla najlepszej aktorki

Andrea RiseboroughNominacja do Oscara za dramat niezależnydo LesliegoAle wykorzystanie mediów społecznościowych do oddolnej kampanii wspierającej nie pasowało do Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Po Akademii Filmowej zapowiedział, że przeprowadzi „przegląd procedur kampanii” W następstwie szokującej nominacji Riseborough dla najlepszej aktorki, rada nadzorcza panelu obradowała na wcześniej zaplanowanym spotkaniu we wtorek.

W związku z obawami, które pojawiły się w zeszłym tygodniu w związku z kampanią nagród „To Leslie”, Akademia rozpoczęła przegląd taktyki kampanii filmu. Akademia ustaliła, że ​​omawiane działania nie urosną do poziomu, przy którym nominacja filmu powinna zostać cofnięta Zasięg, który wywołał niepokój. Te taktyki są rozpatrywane bezpośrednio przez odpowiedzialne strony” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Akademii, Bill Kramer.

„Celem Regulaminu Kampanii Akademii jest zapewnienie uczciwego i etycznego procesu nagradzania – to podstawowe wartości Akademii. W świetle tego przeglądu jasne jest, że elementy Regulaminu muszą zostać doprecyzowane, aby pomóc stworzyć lepsze ramy dla pełnej szacunku, integracyjnej i bezstronnej kampanii Zmiany te zostaną wprowadzone po tym cyklu nagród Zostaną udostępnione naszym członkom Akademia dąży do stworzenia środowiska, w którym głosy będą opierać się wyłącznie na technicznej i artystycznej wartości filmów i kwalifikujących się osiągnięć”.

Odkąd ogłoszono nominacje do Oscarów, Profesjonaliści z branży i dziennikarze dyskutują To, czy kampania nagradzająca brytyjskiego aktora naruszyła którekolwiek z surowych zasad i wytycznych Akademii, dopiero się okaże. Wyreżyserowany przez Michaela Morrisa film „To Leslie” zarobił w kasie zaledwie 28 000 dolarów. Ale publicyści i zwolennicy Riseborough prowadzili niskobudżetową kampanię Oscarową, co doprowadziło do plotek, że grupa mogła zastosować „agresywną” taktykę, aby zaatakować 1302 członków branży castingowej.

Jednym z najbardziej widocznych potencjalnych naruszeń kampanii jest a Post na Instagramie został już usunięty Z konta „To Leslie”, w którym zacytowano fragment 10 najlepszych filmów roku Richarda Roepera, który odnosił się do innej nominowanej do nagrody najlepszej aktorki Riseborough, Cate Blanchett („Tár”).

READ  Prace Andy'ego Warhola, których nie pokazywano publicznie od 15 lat, mogą na aukcji zarobić 80 milionów dolarów | Andy Warhol

różnorodność Porozmawiaj z wieloma anonimowymi wyborcami z AMPAS W ciągu ostatniego tygodnia większość zgodziła się, że nie ma niestosowności i że jej nominacja nie powinna zostać cofnięta. W historii Akademii zdarzyło się to tylko dziewięć razy.

Pierwsze oświadczenie Akademii po ogłoszeniu nominacji nie zawierało konkretnie nazwy Riseborough ani „To Leslie”.

„Przeprowadzamy przegląd procedur kampanii wokół tegorocznych nominowanych, aby upewnić się, że żadne wytyczne nie zostały naruszone i poinformować nas, czy zmiany w wytycznych są potrzebne w nowej erze komunikacji społecznej i cyfrowej” – czytamy w oświadczeniu. „Mamy zaufanie do uczciwości naszych procedur nominacji i głosowania oraz wspieramy autentyczne oddolne kampanie na rzecz wyjątkowych wyników”.

Akademia i jej zarząd spotykają się co roku w celu przeprowadzenia sekcji zwłok po ceremonii, aby omówić wszelkie możliwe zmiany w programie lub jego zasadach. Aktualizacje i poprawki zasad i przepisów mogą nadejść później Oscary Koncert 12 marca o godz.

Dyrektor generalny Akademii, Bill Kramer, wysłał również list do członków Akademii, powtarzając wiele nastrojów zawartych w oświadczeniu. Kopia pisma znajduje się poniżej:

Drodzy Członkowie Akademii,

Jak jestem pewien, że wielu z was czytało, pojawiły się pewne obawy dotyczące niedawnej kampanii. Dzięki naszemu przeglądowi dowiedzieliśmy się, które media społecznościowe i taktyki informacyjne wywołują niepokój. Wątpliwości te kierujemy bezpośrednio do odpowiedzialnych stron.

Celem Regulaminu Kampanii Akademii jest zapewnienie uczciwego i etycznego procesu przyznawania – to podstawowe wartości Akademii. Oczywiście elementy tych przepisów muszą zostać wyjaśnione, aby pomóc w stworzeniu lepszych ram dla pełnej szacunku, otwartej i bezstronnej kampanii. Akademia stale ocenia i rozwija nasze zasady, zasady i procedury, a zmiany te zostaną wprowadzone po tym cyklu nagród i udostępnione naszym członkom.

Chcemy, aby nasi członkowie oddawali swoje głosy na Nagrody Akademii wyłącznie na podstawie technicznej i technicznej wartości filmów oraz kwalifikujących się osiągnięć. Od tego zależy uczciwość naszej szacownej instytucji. W miarę jak zbliżamy się do głosowania w finałach, upewnij się, że przestrzegasz Standardów postępowania Akademii oraz aktualnych zasad przyznawania nagród i regulaminu kampanii. Prosimy również o powstrzymanie się od publicznego omawiania swoich preferencji wyborczych lub prób przekonania innych do oddania głosu w naturze.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych zasad i przepisów, napisz na adres [email protected] Jak zawsze dziękujemy za podtrzymywanie wartości Akademii – nasi członkowie pomagają określić, kim jesteśmy jako organizacja. Mamy niesamowitą grupę filmów i artystów do uhonorowania podczas rozdania Oscarów 12 marca i mam nadzieję, że wszyscy przyłączycie się do ich świętowania.

Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej
Billa Kramera
dyrektor naczelny

READ  Barack Obama udostępnia swoją letnią playlistę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *