Angelina Jolie wygrywa walkę z Bradem Pittem w wojnie z francuską winnicą

Angelina Jolie wygrała prawną bitwę ze swoim byłym mężem Bradem Pittem w ich bardzo emocjonalnej wojnie z winnicą Chateau Miraval, gdy pobrali się w 2014 roku.

Para przejęła kontrolę nad słynną Rose Company w 2008 roku, kiedy przeniosła się do rezydencji położonej w prowansalskiej winnicy, a dom od tego czasu haruje w malowniczych budynkach i terenach.

Ale Jolie sprzedała swój udział gigantowi alkoholowemu Stoli – przeprowadzka Sieć Bizantyjskich Garniturów W Stanach Zjednoczonych, Francji i Luksemburgu między Pittem i Jolie oraz ich firmami i różnymi partnerami biznesowymi.

W ostatniej potyczce zespół Jolie wezwał dokumenty od Pete’a, jego menadżera biznesowego i firmy, Mundo Bongo.

Obóz Pitta walczył tak ciężko, że sąd odrzucił prośbę Jolie o dokumenty i korespondencję.

Butelki róż Chateau Maraval ustawione na półce
Prawnicy Jolie wygrali bitwę o zmuszenie Pitta do oddania dokumentów w pozwie.
AFP przez Getty Images

Ale w piątek sędzia z Los Angeles powiedział, że Pitt i jego współpracownicy powinni przekazać ich prawnikom przeciwnej strony – i powiedział, że nie mogą zwlekać, dopóki nie odwołają się od decyzji.

Źródła zbliżone do działalności biznesowej gwiazdy „Maleficent” powiedziały Page Six, że Pete pozwolił, by jego gniew z powodu złowrogiego rozłamu stanął na drodze zdrowego rozsądku.

„Każdy zdrowy na umyśle człowiek byłby szczęśliwy dla Stoli [be a partner in their business. They have top-notch marketing and distribution,” they said, explaining that the firm offer huge opportunities to grow the business. “He just can’t see past his hatred of Jolie.”

Chateau Miraval
Jolie and Pitt got married at the palatial estate in 2014.
AFP via Getty Images

But a source close to Pitt told us that not only is the Stoli deal not a no-brainer, Pitt had turned down an offer to sell it to Stoli while he and Jolie were still married.

They said that the idea of selling a chunk of the business for better distribution is counter to his long-held plan for the project, which is to plow profits back into the company.
Plus, they said, “The best way to retain value for [their kids] To do rodziców należy zachowanie pełnej własności tych coraz cenniejszych i rosnących aktywów.

READ  SNL's Fox & Friends żart Ruperta Murdocha dla Alexa Murdeau

Para, która ma sześcioro dzieci, podzielone w 2016 r.. Są razem od 2005 roku.

Przedstawiciele odmówili komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *