Apple AirTags są w sprzedaży na Amazon w ten weekend

Lato 2023 będzie wielkie. I przez to mam na myśli, że oczekuje się, że pobije rekordy podróży, ponieważ oczekuje się, że prawie 42,3 miliona Amerykanów podróżuje tylko w weekend Dnia Pamięci. Przy tym morzu podróżnych przemykających po lotniskach na całym świecie bagaż może nieuchronnie się zgubić. Wielu z nas doświadczyło smutku i może to być o wiele łatwiejsze, jeśli masz takie urządzenia do śledzenia bagażu Apple AirTagi Aby pomóc Ci zlokalizować swoje rzeczy przez cały czas.


Jako redaktorowi podróżniczemu te niezawodne, małe urządzenia śledzące z obsługą Bluetooth dały mi tak dużo spokoju w śledzeniu moich kosztowności, że teraz polecam je wszystkim moim przyjaciołom. Nie wiem jak wy, ale ja traktuję nadejście lata jako wskazówkę, aby zaopatrzyć się w mój już ogromny zapas Apple AirTag — zwłaszcza w… Zestaw Apple AirTag Quad Wyprzedaż rzadka za mniej niż 90 USD w ten weekend.


AmazonkaKupić: amazon.com87 USD za 4-pak (pierwotnie 99 USD)


Najwyżej oceniane urządzenia Apple nie mogą być łatwiejsze w obsłudze. Nawet ja, samozwańczy technofob, byłem w stanie szybko i bez stresu podłączyć urządzenia Bluetooth do mojego iPhone’a. Tak długo, jak masz iPhone’a 6s lub nowszego, możesz po prostu umieścić tag w elemencie, który chcesz śledzić, postępować zgodnie z instrukcjami konfiguracji jednym kliknięciem i voila, możesz natychmiast zobaczyć swoje rzeczy w „Znajdź mój” telefonu aplikacja.


Mam już pod ręką cztery AirTag do śledzenia moich najcenniejszych rzeczy, w tym jeden do bagażu, jeden do bagażu podręcznego i jeden do samochodu (zawsze zapominam, gdzie to jest w garażu) — cholera, Nawet przywiązałem do niego jeden. Obroża psa Aby upewnić się, że zaginął, mogę go znaleźć! Ale nie mam zamiaru na tym poprzestać. Już nie mogę się doczekać mojej torby, mój pęk kluczyA także firmowy identyfikator i upominki dla moich towarzyszy podróży.


Przy wymiarach 1,6″ x 1,6″ x 0,31″ i wadze 0,31 uncji każda, te przypominające monety AirTag są tak lekkie i kompaktowe, że prawie nie zauważam, że już tam są. Pamiętam tylko moment, kiedy aktywnie czegoś szukam – zazwyczaj jest to mój samochód. Chociaż często szukam go na parkingu, przydaje się również w rzadkich sytuacjach związanych z kradzieżą i holowaniem. Uwierz mi: w zeszłym roku, zanim kupiłem te znaki, mój samochód został nieoczekiwanie odholowany po uderzeniu, gdy był zaparkowany na ulicy – a następnego ranka nie miałem pojęcia, gdzie to jest. Dość powiedzieć, że od razu kupiłem jeden z nich.


Odkąd używam Apple AirTagi, na szczęście nie zgubiłem żadnego bagażu (zawsze mam oko na telefon, jeśli muszę sprawdzić bramkę). Ale gdybym to zrobił, miałbym przynajmniej spokój ducha wiedząc, gdzie na świecie kończą, więc wiem, jak ich wyśledzić, przynajmniej według historii sukcesu innych znanych mi profesjonalnych podróżników.


Nawiasem mówiąc, te rzeczywiście mają baterię litową, ale są na tyle małe, że nadal będziesz mógł je zabrać na większość samolotów, więc zaopatrz się również w niezbędne rzeczy. the Jeden AirTag Nie są teraz na sprzedaż, ale jeśli chcesz je przetestować, będą one mniej niż inwestycją po 28 USD za sztukę. zapisać się , Ta oferta Amazon dotyczy 4-paku Całkiem fajne, ponieważ oznacza to, że każdy kosztuje około 22 USD.


AmazonkaKupić: amazon.com28 dolarów


Nie dziwię się, że na Amazonie podróżne ratowniki mają 59 900 ocen pięciogwiazdkowych. Przyznał się jeden podróżnik„Naprawdę nie wiem, jak mogłem tak długo bez nich żyć” – powiedział. „Przydają się podczas lotu. Zauważyłem, że pokazywały moje bagaże, jakby zostały pozostawione na lotnisku odlotu”. Zgadzam się – osobiście uwielbiam funkcję informującą o pozostawieniu przedmiotu. Pomogło to mojemu narzeczonemu nie raz przypomnieć sobie portfel.


Inny kupujący powiedział, że im się udało odnaleźć skradziony portfel Dzięki temu urządzeniu. „Zaprowadził mnie bezpośrednio do odpowiedniego pojazdu na parkingu” – powiedzieli, dodając, że AirTags zaoszczędziło mi dużo czasu i stresu. Uwielbiam to, że mogę łatwo sprawdzić swoją aplikację i zobaczyć, że mam przy sobie wszystkie moje urządzenia i ważne przedmioty”.


Poważnie, jeśli nie podróżujesz z Apple AirTagi Jednak – lub nawet używając tych trackerów do monitorowania swoich kosztowności w życiu codziennym – tracisz. Niezależnie od tego, czy jesteś wiernym fanem Apple, czy testujesz wody w tym sezonie letnim, nadszedł czas, aby złapać czteropak, gdy są one w sprzedaży w Amazon.


W momencie publikacji ceny zaczynają się od 87 USD za 4-pak.


Bardzo lubię? Zapisz się do newslettera T+L Recoses, a co tydzień będziemy wysyłać Ci nasze ulubione produkty podróżnicze.

READ  Apple może zyskać na Microsoft Windows dzięki chipom M2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *