Apple przygotowuje się do rozszerzenia listy dostawców, aby wprowadzić iPhone’a 14


AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarabiać prowizję jako Partner Amazon i Partner Afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa afiliacyjne nie wpływają na nasze treści redakcyjne.

Starając się uniknąć niedoborów w łańcuchu dostaw, Apple kontynuuje dywersyfikację dostawców dla nadchodzącego iPhone’a.

Analityk w czwartek wieczorem Ming Chi Kuo Stwierdza, że ​​komponenty SG Micro przeszły certyfikację najwyższej jakości iPhone 14 Modele.

Kuo zauważa, że ​​SG Micro prawdopodobnie dostarczy układ scalony zarządzania energią (PMIC) dla iPhone’a 14 w drugiej połowie 2022 roku.

Będzie to pierwszy raz, kiedy SG Micro dostarcza komponenty do wysokiej klasy iPhone’ów Apple. Kuo oczekuje, że Apple będzie nadal współpracować z SG Micro, aby uniknąć przyszłych zagrożeń związanych z łańcuchem dostaw.

ko niedawno powiedział Dowiedzieliśmy się, że niektórzy dostawcy paneli wyświetlacza i pamięci iPhone’a 14 mają „doświadczone problemy z dostawami”. Mimo to spodziewa się ograniczonego wpływu na masową produkcję.

Wcześniej w lipcu Kuo odpowiedział na doniesienia, że ​​TSMC obniżyło zamówienia na iPhone’a 14 na chipie o 10%. Nadal uważa, że ​​Apple jest na dobrej drodze, aby spełnić oczekiwania Produkcja iPhone’a 14.

iPhone 14 i iPhone 14 Pro Oczekuje się, że wprowadzi wiele nowych aktualizacji do smartfonów Apple, z wieloma bardziej zaawansowanymi funkcjami, które są uważane za wyłączne dla iPhone’a 14 Pro. Te funkcje mogą obejmować procesor A16, nowe dziurkacze i czujnik pigułki oraz zawsze włączony wyświetlacz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.