Aquaman i Shazam! Zmiana daty premiery sequel – The Hollywood Reporter

kontynuacja Aquaman A Shazam! Opuszczają daty wydania w kolejnej dużej przetasowaniu Warner Bros.

Wyreżyserowane przez Jamesa Wan Aquaman i Zaginione Królestwo Studio ogłosiło w środę, że zostało przesunięte o ponad osiem miesięcy od 17 marca 2023 do 25 grudnia 2023.

Aquaman i Zaginione Miasto Będzie to powrót superbohatera Jasona Momoa, a także Orma Mariusa Patricka Wilsona i Yahyi Abdul-Mateen II, Black Manta. Niedawno ujawniono, że powróci Batman Bena Afflecka Aquaman 2. pierwszy Aquaman Był to główny strumień przychodów Warner Bros/DC, który zarobił ponad 1 miliard dolarów w globalnej kasie.

również w ruchu Shazam! dalszy ciąg, gniew bogów, który miał się ukazać w grudniu tego roku. Wylądowałem na nim AquamanHistoria starożytna, 17 marca 2023 r.

Hollywoodzki reporter pierwsza wzmianka Na początku tego miesiąca oba filmy miały zostać przeniesione – w tym Aquaman Przechodząc do Świąt Bożego Narodzenia – nowy właściciel Warner Bros. nie może się doczekać. Discovery ma na celu alokację kosztów marketingu i dystrybucji związanych z uruchomieniem kolumny wsparcia studia. Zapytany w tym czasie o oczekujące zmiany daty premiery, rzecznik Warners odmówił komentarza.

Shazam!Wydany w 2019 roku był skromnym sukcesem według standardów superbohaterów z 365,9 milionami dolarów, ale był uwielbiany i chwalony za wniesienie młodzieńczej energii do gatunku. Opowiada historię przybranego dziecka o imieniu Billy Batson (Asher Angel), który zamienia się w bohatera Shazama (Levi). Druga część serii zawiera debiutantki Lucy Liu, Helen Mirren i Rachel Zegler, a film zadebiutował w zeszłym miesiącu na San Diego Comi-Con, gdzie miał swoją premierę zwiastun.

Zmiany w dacie premiery pojawiają się w związku z zamieszaniem w przypadku innych nieruchomości DC, w szczególności Dziewczyna nietoperz. Film HBO Max został raz opóźniony i nie zostanie wydany na żadnej platformie, mimo że został w pełni ukończony i wyceniony na 90 milionów dolarów.

READ  Filmowiec Mandy Panos Cosmatos stawia na sci-fi fantasy Nekrokosm (ekskluzywny) - The Hollywood Reporter

Niezwykły ruch następuje po zmianie kierownictwa w Warners, w której Warner Bros. Discovery, David Zaslav, nadał priorytet środkom cięcia kosztów i przestawił Warnera na tworzenie filmów kinowych zamiast projektów telewizyjnych.

Warners ogłosił szereg innych zmian i dodatków do nadchodzącego kalendarza premier kinowych, w tym biorąc dużo bezpiecznie Na dzień 21 kwietnia 2023 r. Nie ogłoszono nowej daty.

Inne zmiany obejmują datę powrotu New Line Domówka 9 grudnia 2022 r. Zło martwe powstaje 21 kwietnia 2023 i zakonnica 2 8 września 2023 r.

Po stronie HBO Max Warners ogłosiło wiele świątecznych dat premier na 2022 r. Dla filmów przesyłanych strumieniowo na żywo. Świąteczna historia Boże Narodzenie Przybędzie do służby 17 listopada 2022 r., a następnie Święto Eid A Puzzle świąteczne 24 listopada 2022 i hollywoodzkie boże narodzenie 1 grudnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.